Pokemon Go Lure Module Nedir? Ne İşe Yarar?

0

Pokemon oyuncularının en beğendiği modüllerden biri olan lure, biz oyunculara büyük kolaylıklar sağlıyor. Bu mod sayesinde yeni karakterlerinizi kolaylıkla yakalayabilecek, belki de yarım saat içinde 10 adete pokemona kadar erişebileceksiniz. Fazla uzatmaden pokemon go lure hakkında kısa kısa bilgiler verelim.

Pokemon Go Lure

pokemon go lure nedir

Bu modülü aktif ettiğiniz zaman 30 dakika boyunca çevrenize pokemonların toplanmasını sağlayabilirsiniz. Daha önce anlatımını yaptığımız Pokemon go incense ile benzer özellikler taşıyan bu modülün farkı ise sadece kendinizin değil çevrenizdeki oyuncuların da pokestoplarında bu karakterlerin görünebilmesi. Bu sebeple lure modülünün çok kalabalık yerlerde kullanılmamasını tavsiye ediyorum.

Lure Module Nasıl Kazanılır?

Lure oyun tarafından size Level 8, 10, 15, 20 , 25 te gift(hediye) olarak verilir. Başka türlü kazanma şansınız yoktur fakat pokeshop’lardan coins ile bu hakları satın alabilirsiniz.

Pokemon Go Lure Nasıl Kullanılır?
pokemon go lure

Modülün ne işe yarar kısımını artık anladığımıza göre nasıl kullanıldığını anlatabiliriz. Gerekli kısımdan Lure Module adlı pembe butona tıkladığınızda otomatik olarak 30 dakika başlayacaktır. Bu süre içinde online olup, pokemonları kaçırmayın. Ne  kadar süreniz kaldığı ile ilgili de bir kronometre tutmayı unutmayın. Mod açık kaldığı sürece karakter çevresinde konfeti, çizgiler, gül yaprağı gibi bir yuvarlak oluşacaktır. Ayırca pokemon go lure ile ilgili aşağıdaki detaylı videoyu izlemenizi öneririm.

Paylaş.

Bir yorumda sen yapmaz mısın?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle