1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Soğuk Espri Yarışması Tüm Cevapları

Soğuk Espri Yarışması Tüm Cevapları
0

Son günlerin popüler oyunlarından olan emoji tahmin yarışmaları birçok konuda karşımıza çıkıyor. Sanatçı, youtuber, şarkı sözü ve son olarak soğuk espri bulma. Bulmaca türündeki oyunlardan en zorlayıcı olanı soğuk espri yarışması cevapları ile benim gibi bir çok insanı zorladı.  Verilen bir resim ve altta verilen harflerle yapılan soğuk espriyi tahmin etme yarışmasında ilk başlarda oldukça zorlandım. Daha sonra esprilerden yola çıkarak, bir takım tahminler yaptım.

Soğuk Espri

Bazılarını bulmak kolay olsa da bazılarında ise oldukça zorlandım. Bu noktada da imdadımıza internet yetişti. Tabi ki youtuberlarımız her konuda olduğu gibi bu konuda da oldukça video çekmiş. Kendimin bulmuş olduğu cevapları paylaşayım, gerisine ise videodan bakabilirsiniz.

Soğuk Espri Oyunu Cevapları

1. Espri : Nusret Giremez

2. Espri : Kem Gözlü

3. Espri : Islak Kek

4. Espri : Nevresim

5. Espri : Kanun Çiğnemek

6. Espri : Çile Çekmek

7. Espri : Karnıbahar

8. Espri : Toplu Taşıma

9. Espri : Will Simit

Geri kalanlara ise emeğe saygı açısından aşağıdaki arkadaşın videosuna bakarak bulabilirsiniz. Sanıyorum ki videoda 1-50 arasındaki emoji testler mevcut. Geri kalanları ise isteğe göre paylaşmayı düşünüyorum.

İpucu: Cevapları oyunun bulunduğu google play sayfasında yorum olarak da bulmanız mümkün.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap