1. Ana Sayfa
  2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

2021 Steam Yaz İndirimleri (50 TL Altı Oyunlar)

2021 Steam Yaz İndirimleri (50 TL Altı Oyunlar)
0

Başlıklar

Birçok oyuncunun merakla beklediği Steam Yaz İndirimleri başladı. Hemen hemen herkesin merakla ve büyük bir heyecanla beklediği bu kampanya kapsamında birçok oyun indirimli olarak oyunculara sunuluyor.

2021 Steam Yaz İndirimleri kapsamında biz de sizlere indirimli olarak şu anda 50 TL’nin altında bulunan oyunların bir listesini hazırladık. Bu oyunların arasında hem arkadaşlarınız ile hem de tek başınıza oynayabileceğiniz birçok oyun var. Dilerseniz listemize geçelim.

Forza Horizon 4 - Steam yaz indirimleri
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Listemizin ilk sırasında Dünyanın en çok oynanan araba yarışı olan Forza Horizon 4 var. Oyun normalde 92 TL olarak satışa sunuluyor ancak Steam Yaz İndirimleri kapsamında 46 TL’den satılmaktadır.

“Dünyanın en harika otomobil festivalinde dinamik sezonlar her şeyi değiştiriyor. Tek başınıza veya başkalarıyla takım oluşturup paylaşımlı, açık bir dünyada güzel ve tarihi Büyük Britanya’yı keşfedin.”

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Human: Fall Flat - Steam Yaz
Human: Fall Flat

Human: Fall Flat

Listemizin ikinci sırasında arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyun olan Human: Fall Flat var. Oyun şu anda, %66 indirimli olarak 14,28 TL’ye satılıyor. Çok uygun fiyata alabilir ve gerçekten büyük bir eğlence içerisinde olacağınızın garantisini veriyorum. Saatin gerçekten nasıl akıp gittiğiniz anlamayacaksınız bile.

“Human: Fall Flat, havada asılı düşvari mekanlarda geçen eğlenceli, fizik tabanlı bir platform oyunudur. Tek veya en fazla 8 kişiyle çevrimiçi oynanabilir ve müdavimleri için ücretsiz yepyeni seviyeler içerir.”

Euro Truck Simulator 2 - Steam Yaz 2021
Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Geldik listemizin üçüncü sırasına, bu listede gerçekten olmazsa olmaz oyunlardan biri Euro Truck Simulator 2’dir. Oyun gerçekten her kesimden oyuncunun kütüphanesinde bulunan bir oyun desek gerçekten yanlış söylemiş olmayız. Avrupa’nın birçok şehrinin bulunduğu oyunda, ister tırınız ile birlikte arkanızda dorseniz olmadan dolaşın, ister kurduğunuz şirketin yükselişini işe aldığınız şoförleriniz ile birlikte sürdürün. Bu tamamen size kalmış.

Oyun şu anda %66 indirimli olarak 9,75 TL’ye satılıyor. Ayrıca birçok DLC de indirimli olarak sunulmaktadır.

7 Days to Die
7 Days to Die

7 Days to Die

7 Days to Die, birinci şahıs nişancı, hayatta kalma korku, kule savunma ve rol yapma oyunlarının benzersiz bir kombinasyonu olan bir açık dünya oyunudur. Sandbox modunda ister tek başınıza ister arkadaşlarınız ile birlikte zombilere karşı hayata kalmaya çalışın.

Oyun ilk çıktığı döneme göre aldığı güncellemeler ile birlikte değişmiş durumda. Bu nedenle eğer bir şans vermek isterseniz, %70 indirimli olarak 11,70 TL’ye satın alabilirsiniz.

Prison Architect
Prison Architect

Prison Architect

Double Eleven tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan Prison Architect, sandbox, simülasyon ve strateji oyunudur.

“Dünyanın en amansız mahkumlarıyla ancak dünyanın en amansız Hapishane Müdürü başa çıkabilir. Prison Architect’te bir cezaevi tasarla ve bu cezaevini kişiselleştirip geliştir.”

Oyunu şimdi %75 indirimli olarak 12,50 TL’ye satın alabilirsiniz. Oyun gerçekten harika ve şans verilmeyi hak eden bir oyun.

Risk of Rain
Risk of Rain

Risk of Rain

“Arkadaşlarınla veya tek başına, çılgına dönmüş yaratık sürüleriyle savaşarak kaos içindeki bir uzaylı gezegeninden kaç. Ganimetleri şaşırtıcı şekillerde birleştir ve ilk mecburi inişinde korktuğun kargaşaya dönüşene dek her karakterde ustalaş.”

Risk of Rain, her biri devam eden varlığına engel olmaya çalışan zorlu yaratıklar ve devasa elebaşlarıyla dolu bir düzineden fazla el yapımı mekan seni bekliyor. Son elebaşına gelene kadar savaş ve kurtul veya ne kadar süre hayatta kalabileceğini görmek için süresiz turuna devam et. Hem senin hem de düşmanlarının oyun boyunca güç bakımından sınırsızca geliştiği eşsiz bir yükselme sistemi” seni bekliyor.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Foundation
Foundation

Foundation

Foundation, organik kalkınmaanıt inşası ve kaynak yönetimi konularına yoğunlaşan, şebekesiz, ortaçağda bir kent kurma simülasyonudur.

Şu anda Erken Erişimde bulunan oyunun fiyatı ise %20 indirimli olarak 40 TL. Tek oyunculu olarak oynayabileceğiniz oyunda, ortaçağın organik kentselleşmesini, benzersiz anıt oluşturma aracı gibi birçok özelliği kullanabileceksiniz. Oyunun sistem gereksinimleri de oldukça iyi durumda, bu nedenle bir şans verilebilir.

The Witcher 3: Wild Hunt
The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

CD Projekt RED’in Cyberpunk 2077’den önce piyasaya sürdüğü ve satış rekorları kıran oyunu The Witcher 3: Wild Hunt kesinlikle bu indirim döneminde almanız gereken bir oyun. Oyunun Game of the Year Edition sürümünü almanızı öneririm, çünkü şu anda %80 indirimli olarak 14,99 TL’ye satılmaktadır.

Ayrıca, Aralık 2020 tarihinde piyasaya sürülmüş olan Cyberpunk 2077 ise %33 indirimli olarak 166,83 TL‘ye satılıyor.

Project Hospital
Project Hospital

Project Hospital

Project Hospital’da, harika bir doktor, hevesli bir mimar ve başarılı bir yönetici olun. Kendi hastanenizi tasarlayın, her ayrıntıyı düzenleyin veya önceden tanımlanmış modellerden birini kullanın ve doktorun görevine atlayın.

İlginç tıbbi durumları olan hastalara erişmek, muayeneler, laboratuvar testleri yapmak ve teşhis bulmacalarını çözmek için çeşitli ekipmanlar kullanmak için farklı sigorta şirketleriyle anlaşın. Hastalarınızı hastaneye yatırabilir, onları ameliyat edebilir ve bunların yanı sıra daha birçok şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun şu anda %50 indirimli olarak 20 TL’ye satılıyor.

Green Hell Oyunu
Green Hell

Green Hell

Green Hell, Amazon yağmur ormanlarında geçen zorlu bir yaşam mücadelesi. Hayata sıkı sıkı tutunmak için mücadele verdiğin bu dayanıklılık yolculuğunda, yalnızlığın etkileri hem bedenini hem de zihnini derinden etkiliyor. Bilinmezliğin tehlikelerine karşı ne kadar süre hayatta kalabilirsin?

Green Hell, Creepy Jar tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Son dönemlerde açık dünya oyunları arasında öne çıkan oyun ilk kez 2019 yılında piyasaya sürüldü.

Green Hell’i diğer oyunlardan ayıran bazı temel özellikler var.

  • Gerçek hayatta kalma teknikleri (ateş yakma, kamp inşası, hayvan tuzağı kurma gibi)
  • Hayatta kalmayı sağlayacak nesnelerin bulunması ve oluşturulması (silah ve araçlar gibi)
  • Yiyecek bulma (avcılık ve toplayıcılık)
  • Duruma göre yara, hastalık ve diğer sorunların tedavisi

Yukarıdaki özellikleri barındıran Green Hell’de gerçekten kendinizi hayatta kalma oyununun içerisinde bulacaksınız. Oyun hem tek kişi hem de diğer oyuncular ile birlikte oynanabiliyor bu nedenle arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.

Green Hell şu anda Steam Yaz İndirimleri kapsamında %30 indirimli olarak 28 TL‘ye satılıyor.

Satisfactory Oyunu Steam
Satisfactory

Satisfactory

Satisfactory, Coffee Stain Studios tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Oyun geçtiğimiz yıl Steam’e geldi ve geldiğinin ilk haftasında en çok satın alınan oyunlar listesinde yer aldı. Kullanıcı yorumlarda oldukça olumlu durumda. Halen hali hazırda Erken Erişim oyunu olarak bulunan oyun şu anda Steam’de %20 indirimli olarak 40 TL’ye satılıyor.

“Satisfactory, bir parça keşif ve dövüş de içeren, birinci şahıs açık dünya fabrika inşası oyunudur. Tek başına ya da arkadaşlarınla oyna, bir uzaylı gezegenini keşfet, çok katlı fabrikalar kur ve taşıma bandı cennetine adım at!”

“Topraklar üzerinde devasa fabrikalar inşa ederek doğayı ele geçir. İstediğin yere, istediğin şekilde genişle. Gezegen, kullanılmayı bekleyen değerli doğal kaynaklarla dolu. Bir FICSIT çalışanı olarak bunların iyi şekilde değerlendirilmesi, senin görevin.”

Hem tek oyunculu olarak hem de çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız kesinlikle satın almanızı öneririm.

Umarım bu bütçe dostu listemizi beğenmişsinizdir. Eğer beğendiyseniz arkadaşlarınıza önermeyi ihmal etmeyin.

Ayrıca Windows 11 hakkında bildiğimiz tüm özelliklere dair makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap