1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pokemon Go Incense Nedir? Ne İşe Yarar?

Pokemon Go Incense Nedir? Ne İşe Yarar?
0

Daha önceden de birçok önemli bilgiye yer verdiğimiz Pokemon Go oyunu ile ilgili sık sorulan sorulardan biri olan pokemon go incense nedir sorusunu cevaplayacağız. Sürekli gelişme şeklinde olan ve sonu bulunmayan bir oyun olan pokemon oyununda bizi diğerlerinden ayıran en önemli şey ise karakterlerdir. Envanter ve karakterlerimiz bizi diğer oyuncularla yarışmamızı sağlayacak itemlerdir. Bilindiği üzere pokemon yakalayabilmeniz için sürekli olarak gezmeniz gerekmektedir. Ya gezmek istemiyorsanız?

Pokemon go incense nedir?

Pokemon go incense

Sürekli olarak gezme fırsatı bulamadığınız, evden çıkmaya üşendiğiniz zamanlar elbette oyunu oynamak için birşeyler düşünülmüştür. İşte bu noktada pokemon go incense işin içine giriyor. Bu özellikle beraber çevrenizde bulunan fakat gözükmeyen gizli pokemonları bulabilir yada vahşi pokemonları üzerinize çekebilirsiniz. Hesap açtığınızda 2 adet tanımlanan bu özelliği aktif ettiğinizde karakterinizin çevresinde 30 dakikalığına pembe bir çember oluşur. Bu sayede siz pokemonları değil, onlar sizi bulur ve işleriniz oldukça kolaylaşır.

Pokemon go incense hakkı nasıl arttırılır?

Maalesef şu an için bu hakkı satın almadan arttırma şansınız bulunmuyor. Market kısmından incense itemini satın alarak daha fazla bu özelliği kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap