1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Clash Of Clans Yükseltmeler – Maliyetleri ve Süreleri

Clash Of Clans Yükseltmeler – Maliyetleri ve Süreleri
0

Başlıklar

Son yılların en gözde oyunu Clash of Clans yeni güncellemeler ile beraber birçok yeniliği oyuncularına sundu. Özellikle el değiştirmesinden sonra oyunda yeniliklerin arttığı bu oyunda yeni asker ve savunma seviyeleri çıktıkça yükseltme maliyetleri de değişmektedir. Güncellemelerin fazlalaşması sonunda bu iksir ve altın masraflarını hesaplamak oldukça zorlaştı. Bu sayfadan clash of clans oyunu yükseltmelerinin bazılarının maliyet ve sürelerini paylaşacağız, yorum kısmından merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz.

Clash Of Clans Yükseltmeler

Savunmaların genellikle altın ile askerlerin ise iksir ve kara iksir ile yapıldığı oyunda son yeniliklerden sonra bazı şeylerde indirimlere gidildi.

Balon Yükseltme

Tazı – baloncuların vazgeçilmezi balon son güncelleme ile birlikte daha seri zarar verir hale geldi. Yükseltme maliyeti,süre ve gerekli bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz.

balon yükseltme ve maliyeti

Binici Yükseltme

Eskilerin favori askeri binici th10 ve th11 lerde pek tercih edilmiyor. Buna rağmen seviyeli bir binici 9 ve altı köylerde hala daha etkili.

clash of clans binici yükseltme

Madenci Yükseltme

Oldukça son seviyeleri th10 ve th11 köylerde kullanılmakta olan bu askerle kara iksir kasabilirsiniz. Madence yükseltme süresi ve bilgileri aşağıda..

madenci yükseltme

Ejderha Yükseltme

Ejderha kara iksir kasmak için sürekli kullandığım askerlerden biri. Sağolsunlar heroları max yaparken oldukça faydaları dokundu :)

ejder yükseltme

Cadı Yükseltme

Cadı pek tercih edilen bir birlik olmasa da cehennem kulelerine karşı oldukça işlevsel kullanılabiliyor. Min. 2 seviye olmak kaydıyla saldırılarınız da kullanabilirsiniz.

cadı yükseltme maliyeti

Barbar Kral Yükseltme

40’a kadar olan seviyelerin yükseltmelerini birçok yerde bulabileceğiniz için 40-45 arasını sizlerle paylaşmayı uygun gördüm. Diğer seviyeleri de merak ederseniz yorum kısmında belirtirseniz eklerim.

barbar kral yükseltme

Duvar Seviyeleri

Bonus olarak oyunun belki de en sıkıcı kısmı olan duvarların görünümleri ile ilgili bilgi vereyim istedim. İlerleyen günlerde maliyetleri ile ilgili yazı yazacağım.

duvar seviyeleri

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap