1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pokemon GO Takas Nasıl Yapılır?

Pokemon GO Takas Nasıl Yapılır?
0

Dünyanın yeni çılgınlığı olarak adlandırılan Pokemon GO kısa sürede dünyanın en çok indirilen ve takip edilen oyunların arasına girmeyi başardı. İnsanları sokağa döken oyun Türkiye’de resmi olarak yayınlanmamıştır ancak kullanıcılar tarafından farklı yöntemler kullanılarak indirilmektedir. Türkiye’de kısa süre içersinde indirilebilir hale gelmesi beklenmektedir. Ücretsiz olarak indirilebilen oyun, uygulama içi satın alma opsiyonlarıyla oyuncularına sunulmaktadır. Pokemon GO’nun geliştiricisi Niantic’in CEO’ su John Hanke’nin, yeni güncellemeler ile birlikte oyuncuların aralarında Pokemon takası yapabileceklerini açıklamıştır.

Pokemon Takası Nasıl Yapılır?

Pokemon TakasıYakaladığı başarıyla dünya çapında bir ilgi gören oyun kısa süre içersinde yeni güncelleme ile birlikte Pokemon Takası özelliğini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Bu özellik ile birlikte Pokemon GO oyuncuları birbirleri ile alışveriş yaparak istedikleri Pokemonları alabiliyorlar.
Oyunda bazı pokemonlar sadece belli bölgelerde çıkıyor. Bu nedenle o bölgelerde yaşamayanlar bu pokemonları alamıyorlar. Sürekli aynı bölgelerde bulunan oyuncular ise aynı pokemonları yakalamak zorunda kalıyor. Yeni güncelleme ile gelecek olan takas sistemi oyunculara birçok farklı pokemonu alabilme imkanı sunuluyor.

Tüm dünyada resmi olarak yayınlanmayan Pokemon GO, kısa süre içerinde Türkiye’de ve dünyada yayınlanması bekleniyor. Oyun dünyada yayınlandıktan sonra yapılacak güncellemeler ile birlikte birçok özellik Pokemon GO oyuncularıyla buluşturulacak. Tüm dünyada resmi olarak yayınlanmasının ardından kol saati benzeri cihaz ile telefona ihtiyaç duymadan oyunu oynayabileceğiniz cihazında sunulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap