1. Ana Sayfa
  2. Mobil

WhatsApp Nasıl Güncellenir? ( Android ve iOS)

WhatsApp Nasıl Güncellenir? ( Android ve iOS)
1

WhatsApp son yılların en gelişmiş ve yaygın sohbet uygulamalarından bir tanesidir. Mobil internet paketleri fiyatlarının cazip hale gelmesiyle beraber artık sms hemen hemen kullanılmamakta yerini whatsapp sohbete bırakmaktadır. İlk başlarda basit bir chat uygulaması olarak karşımıza çıkan bu uygulama gelişen teknoloji ile birlikte oldukça fonksiyonel bir hale geldi. Son güncellemeyle beraber bu app ile belge de gönderebiliyorsunuz.

whatsapp güncelleme

Android Whatsapp Güncelleme

Whatsapp güncelleme samsung, lg, sony farketmeksizin her android platformda aynı şekilde güncellenmektedir. Bununda birkaç yöntemi bulunmaktadır. İlk olarak en basiti olan Google Play Store’a giderek uygulama sayfasını açıp güncelle tuşuna basmak. Bu butona tıklayıp birkaç dakika bekledikten sonra otomatik olarak işlem sonlanacaktır. Bir diğer yöntem ise whatapp apk indirerek manuel olarak update işlemini yapmanız. Bunu yapmanız için ise  http://www.whatsapp.com/android/ adresine gidip uygulama dosyasını telefonunuza indirerek yüklemeniz. Değiştirilsin mi sorusuna evet cevabı vererek işlemi sonladırabilirsiniz.

iOS (iPhone) WhatsApp Nasıl Güncellenir?

Play Store ile benzer şekilde güncelleyebileceğiniz Apple App Store’a girin. Uygulama sayfasını ziyaret edip güncelleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Güvenlik sebebiyle Apple dosya indirerek uygulama yükleme ve güncellemeye izin vermemektedir. Bu nedenle başka bir yöntemi bulunmamaktadır.

Bu konuyla ilgili aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir