Brain it On Cevapları – Bölüm Çözümleri

0

Brain It On! – Physics Puzzles, son zamanların bulmaca alanında en güzel oyunlarından bir tanesi. Google Play’den 10 milyonun üzerinde indirilmiş bu oyun gerek eğlenceli olması gerekse çizim üzerine beceriler gerektirmesi dolayısıyla herkes tarafından yapılamıyor.

brain it on

Çizim üzerine becerilerinizin yanı sıra fizik kuralları doğrultusunda yapacağınız aşamalarla bölümleri geçebileceksiniz. Geometrik cisimler çizerek yukarıdan aşağıya – soldan sağa gidecek şekilde bulmacayı tamamlayabileceğiniz gibi en önemli unsur denge unsurlarını göz ardı etmemek olacak. Yaklaşık 140 bölüm olan oyuna herkes tarafından yapılmaya başlandıkça yeni leveller eklenebiliyor. Play Store’de kullannılan 145 oy’dan 100 bininin 5 yıldız olarak verilmesi Brain it on oyununun ne denli başarılı olduğunun kanıtı.

Oyunları oynarken özellikle zeka unsurlarını zorlayıcı bulmacaları çözerken kimi zaman kendinizi çaresiz hissedersiniz. Günlerce denemeler yapıp, kendi çapınızda hilelerini aramaya çalışırsınız. Çözümsüz olduğunuzu anladığınız takdirde ise internette arama yapmaya başlarsınız. İşte bu yüzden brain it on cevapları üzerine yazdığımız bu oyunda aşağıdaki çözümleri inceleyerek bölümleri kolaylıkla geçebileceksiniz.

Brain It On Çözümleri

Bu zeka oyununun tüm bölümlerinin çözümlerini yukarıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Yapamadığınız yerlerde bize aşağıdan yazabilirsiniz…

Paylaş.

Bir yorumda sen yapmaz mısın?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle