Growtopia Bedava Çarlar (Hesaplar)

5

Growtopia son zamanların en beğenilen multiplayer oyunlarından bir tanesidir. Oyun grafik olarak biraz ilkel düzeyde kalsa da oyuncu sayısı nice oyunları katlamış durumda. Dünyada yüzbinlerce aktif oyuncusu bulunan Growtopia oyununu  oynarken öncelikle bir hesabınız olması gerekli. Hesabınız yoksa yeniden bir hesap açabilir ya da verdiğimiz Growtopia bedava çarlar kullanarak oyuna başlayabilirsiniz.

Eğer uzun süreli bir oyun istiyorsanız, kısacası idealleriniz varsa bu hesapları kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Yeni tertemiz bir account sahibi olmanız güvenli ve eğlenceli bir oyun keyfi sürmenizi sağlayacaktır. Aksi takdirde şifre değiştirseniz dahi kurtarma yapılarak hesabınızdan olabilirsiniz.

Growtopia Bedava Çarlar

Çok uzatmadan facebook, twitter, instagram gibi çeşitli platformlardan topladığım hesapları aşağıda paylaşıyorum. Yineliyorum bu hesaplar kendimizin oluşturduğu hesaplar olmayıp internet ortamından toplanmıştır. Bu nedenle de çalışmayan, şifresi değiştirilmiş hesaplar olabilir. Bunlar konusunda bizi uygun bir dille uyarırsanız yenilerini eklemeye çalışırız. Hesapların hepsini teker teker deneyiniz, ben birkaçına baktım çalışıyor. Fakat biri sizden önce davranmış olup, şifrelerini değiştirmiş olabilir.

Growtopia Bedava Çarlar

Hesap Adı
Şifre
Deadloxmcccc ——–>
Turemu
blodrappers12 ——–>
kimsesiz2466
spidermans ——–>
orumcekadam
team424 ——–>
atentik445
triin32 ——–>
leopardvans
jake459 ——–>
459
Paylaş.

5 yorum

Bir yorumda sen yapmaz mısın?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle