1. Ana Sayfa
  2. Webmaster

Twitter’da Unfollow Edenleri (Takibi Bırakanları) Öğrenme

Twitter’da Unfollow Edenleri (Takibi Bırakanları) Öğrenme
0

Birçok insan artık internet ortamından arkadaşlık kuruyor ve bunları da sosyal medyadan, mesajlaşmadan ve fotoğraf paylaşma üzerinden yapıyor. Bu sosyal medya ortamlarında Twitter başı çekiyor. Twitter tüm dünyaca benimsenen insanların bilgi amaçlı paylaşım sunabileceği veya hangi hal ve durumda ise bunları takipçilerine bildirme isteği ile açılmış olan bir sitedir. Her gün paylaşımda bulunarak kendini sorumlu hissedenler insanlar da takip artırmaya ve kaybetmemeye çalışıyor.
Unfollow öğrenmeFakat takipçi kaybeden kullanıcı nasıl kimi kaybettiğini bulabilmek için ne yapacağını bilmiyor.

Twitter Takibi Bırakanları Öğrenme

 Öncelikle Google arama adresine http://who.unfollowed.me/ girerek açılmasını bekliyoruz. Daha sonra karşımıza çıkacak olan sayfada tam orta kısımda bulunan turuncu kutucuğa tıklıyoruz. İşte bu açılan sayfada hangi takipçiniz sizi takip etmekten çıkmış görebileceksiniz. Sadece kaybedilen takipçileri de değil yeni takip etmeye başlayan, 1 ay önce takipten çıkan veya 1 ay önce takip etmeye başlayan kişileri bile görebileceksiniz.

Hatta sizin takip ettiğiniz kişi sizi takip etmiyorsa eğer burada görebileceksiniz. Bu gibi durumların bu kadar popüler olması insanların kendilerinin önemsenmesinden dolayı gerçekleşmiştir. Son dönemlerde de moda olan bu takipçi artırma ve kaybetmeme gibi birçok sorun kullanıcının işine yarayabilecek sitelerden biridir. Bu sitede Twitter profilinizde gerçekleşecek olan her şeyi görebilecek ve müdahale etmekte geç kalmayacaksınız. Popüler olma oranınız da bu işlemlerle bir üst kademeye atlayacaktır.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap