1. Ana Sayfa
  2. Genel

Sünnet Anneleri İçin Elbise Modelleri

Sünnet Anneleri İçin Elbise Modelleri
0

Yaz mevsimi yaklaşması ile beraber sünnet çağında erkek çocuğu olan anneler tatlı bir telaş içindeler.  Sünnet düğünleri kimi zaman çocuklardan çok annelerin heyecanlı olmasına sebebiyet veriyor. Bunun nedeni ise ne giyeceğim?

Özellikle tesettürlü anneler kıyafet seçiminde epey zorlanmakta olup, farkı tür elbiseler bulamamaktan şikayetçi olmaktadır. Diğer annelerimiz ise birçok abiye çeşidinden en doğru olanı seçim aşamasında sıkıntı çekmektedir. Bunun için dikkat edilmesi gereken püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

  1. Sade ve fazla gösterişli olmayan modeller seçin.
  2. İçinde kendinizi rahat edeceğiniz kıyafetler seçmelisiniz. Aksi halde sünnet düğününüz sizin için bir kabus olabilir.
  3. Kaliteli ve üzerinize tam oturan kıyafetleri tercih edin. Bol yada dar durması sizlere olası sıkıntılar yaşatabilir.
  4. Kapalı elbiseler seçerken mevsim şartlarını dikkate alın. Kimi sünnet anneleri elbise seçerken yaz şartlarını göze almayıp kalın kumaşlı elbiseler seçip, güneşin azizliğine uğramaktadır.
  5. Açık abiye elbise seçen bayanlar çok açık olmamasına dikkat edin. Unutmayın ki bu sünnet düğünü oğlunuzun ve sahnede siz değilsiniz!

Sünnet Annesi Kıyafetleri

Sünnet Annesi Kıyafetleri sünnet anneleri için abiye Sünnet Annesi Elbiseleri

Birbirinden çok bir çok elbise (abiye) olmasına rağmen modarich sitesinden beğenmiş olduğumuz modelleri aşağıda paylaştım. Sünnet annesi kıyafetleri konusuna giderek bu ürünleri nereden temin edebileceğinizi yorum olarak sorabilirsiniz.

 

4-4

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap