1. Ana Sayfa
  2. Genel

Swarm’da Gizli Check-in Yapma – Nasıl Yapılır?

Swarm’da Gizli Check-in Yapma – Nasıl Yapılır?
0

Son yıllarda adından çokça sık söz ettiren bir sosyal ağ olan Swarm, insanların gittikleri yerleri bildirdikleri bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde insanlar bulundukları yerleri arkadaşlarıyla paylaşabilmektedir. Bu uygulamayı Twitter, Facebook gibi sosyal ağlara da bağlamak mümkündür. Burada bulunan takipçileriniz ve arkadaşlarınız da sizin nerede olduğunuzu görebilmektedir. Son dönemde Swarm’ın yeni güncellemesi sayesinde artık isterseniz nerede olduğunuzu kimseye göstermeyebilirsiniz.

Swarm Gizli Check in

Swarm’da Gizli Check-in Nasıl Yapılır?

Gizli Check-in yapmak isterseniz yapmanız gereken işlem aslında çok basit. İlk olarak her zaman ki gibi Swarm adlı uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Swarm’a giriş yaptıktan sonra Check-in ekranına geliniz. Check-in yapmak istediğiniz yeri seçiniz ve ardından Check-in yap demeden önce Check-in yap butonunun üzerinde bulunan “kilit’’ simgesine tıklayınız. Bu simgeye tıkladıktan sonra Check-in yap butonuna tıklayabilir ve gizli Check-in yapmış olursunuz. Her Check-in yaptığınızda eğer gizli Check-in yapmak isterseniz bu işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

1 kere yaptığınız takdirde sürekli olarak diğer Check-inleriniz de gizli olmaz. Eğer ki gizli Check-in yapmak istiyorsanız her Check-in işleminde kilit simgesine tıklamanız gerekmektedir. Bu nedenle eğer gizli Check-in yapmak istiyorsanız bu hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Gizli Check-in ile artık siz de her gittiğiniz yeri arkadaşlarınızla paylaşmak zorunda kalmazsınız. Gizli Check-in yaparak hem de daha sonra ki dönemlerde önceden gitmiş olduğunuz yeri hatırlamanız açısından da faydalıdır.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap