1. Ana Sayfa
  2. Genel

Snapchat Nasıl Popüler Olunur?

Snapchat Nasıl Popüler Olunur?
0

Snapchat, son yılların yükselen trendi olan uygulamalardandır. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı çekip, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sosyal medyanın önemli bir parçası haline gelen bu uygulamanın en göze batan özelliği ise çeşitli efektler sayesinde enterasan fotoğraflar çekebiliyor olmanız. Birçok uygulamanın aksine efektlerin çok düzgün bir şekilde uygulandığını görmemiz bu programı kullanmamız için en önemli neden. Twitter, facebook gibi platformlarda olduğu gibi burada da birçok fenomen mevcut. Son zamanlarda sayılarının arttığı snapchat fenomeleri insanların hoşlarına gidecek fotoğraflar çekerek takip edilmelerini sağlıyorlar.

snapchat

Snapchat Popüler Olma

Snapchat uygulamasında popüler olmanız için birkaç püf nokta bulunmaktadır. Aşağıdaki söylenenleri uyguladığınız takdirde birçok insan sizi takip edecek, takipçi sayısı arttırma gibi hilelere başvurmadan orjinal bir profile sahip olacaksınız.

  1. Fenomen olan veya olabilecek potansiyeldeki kişileri takip edin. Yaptıklarını yapmayın, iğneleyici fakat esprili göndermeler yapın.
  2. Siyaset, spor fanatikliği veya herhangi bir ayrımcılığa sebep olacak paylaşımlar yapmayın. Bunları yapmanız sizi itici bir hale getirebilir.
  3. Her hafta verilen efekt hakkını telefon tarihiyle oynayarak değiştirin. Bunu yaparak bir çok insanın o hafta ulaşamadağı bir çok efekte ulaşacak diğerlerinden farklı olacaksınız.
  4. Fotoğraflarınızda kopya olmayın, yazılarınızda esprili bir dil kullanın.
  5. Gündemi takip edin, gündemle ilgili espritüel kişiliğinizi ortaya çıkartın.
  6. Snapchat’e daha fazla yazı yazmak mı istiyorsunuz? Mesajlarınıza girip 3-4 satır boşluk bırakıp kopyalayın. Daha sonra bunu snapchat uygulamanıza yapıştırın ve istediğinizi yazıp 1 satırla sınırlı kalmayın.

Bu tüyolarda en önemli snapchat yöntemi farklı olmaktır. Çünkü insanlar kendinden farklı olan insanları takip etme gereği duyarlar.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap