1. Ana Sayfa
  2. Webmaster

Sosyal Medya ile Nasıl Para Kazanılır?

Sosyal Medya ile Nasıl Para Kazanılır?
0

Facebook, Twitter, İnstagram   gibi sosyal medya ağları günümüzde vazgeçilmez bir hal aldı. Öyle ki bilgisayarı sadece Facebook gibi sosyal ağlarda zaman geçirmek için kullanan insanlar var. Sadece bilgisayar kullanıcıları değil artık akıllı telefonlar sayesinde dolmuşta, otobüste, sokakta yürürken vs. sosyal medya  ağları kullanılıyor. Sosyal medya kullanıcılarının çoğu zamanlarını resimle paylaşmak, video izlemek, yorum ve beğeni atmak ile geçiriyorlar. Peki bu boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirmek istemez misiniz ?

Sosyal Medyadan Para Kazanma

Facebook’tan Para Kazanma

Facebook da bir sayfa sahibi iseniz işiniz çok kolay.Eğer bu konuda daha önce araştırma yaptıysanız eğer büyük webmaster forum sitelerinde gezerken, reklam vermek isteyen site sahiplerinin açmış oldukları konulara mutlaka dikkat etmişsinizdir. Webmaster forumlarında site sahipleri ile iletişime geçip facebook sayfanızda reklam yaparak para kazanabilirsiniz. Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)  sistemi ile de Facebook sayfanız üzerinden para kazanmak mümkün. Satış Ortaklığını yaptığınız bir ürünün reklamını yaparak satışlardan komisyon alabilir bu sayede para kazanabilirsiniz.CPA sistemi ile para kazanmakda mümkün. Biliyorsunuz Satış ortaklığı ile sadece yapılan satışlardan komisyon alabiliyorduk ancak CPA da durum farklı. CPA sistemi ile reklamını yaptığınız sayfalara, göndermiş olduğunuz her ziyaretçi için para kazanabilirsiniz.Eğer bir facebook sayfası sahibi değilseniz hemen çalışmalara başlayın ve Facebook Sayfası İle Para Kazanmaya başlayın derim.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap