1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pokemon Go Plus Bileklik

Pokemon Go Plus Bileklik
0

Dünyada milyonlarca hayranı olan Pokemon, yapımcısı Nintendo tarafıdan gerçek dünyaya uyarlanan oyun kişi süre önce resmi olarak bazı ülkelerde çıkartıldı. GPS üzerinden oynanan oyunda çevrenizde bulunan pokemon go oyuncularıyla pokemon yakalamanıza, savaşmanıza, alışveriş yapmanıza olanak veriyor. Ücretsiz olarak indirebileceğin oyunda sistem içi ücretli bazı özellikler bulunuyor. Aynı zaman da Pokemon Go Plus adı verilen bileklikte satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Pokemon Plus Nedir?

Pokemon Go Plus Bileklik

Nintendo oyunun tanıtımını yaptığı gün Pokemon Go Plus adında bilekliğin tanıtımını da yaptı. Saat benzeri bileklik düşük enerjili Bluetooth teknolojisi ile çalışacak ve telefonlara bağlanacak. Poketopu tasarımına sahip olan bilekliğin üzerinde bir ekran yer almıyor ancak pokemon bulduğunuzda titreşim ve ışık özelliği ile size uyarı verecek olan cihaz bölgeye gittiğiniz de üzerinde yer alan düğme ile pokemonları rahatça yakalamanızı sağlıyor.

Bluetooth teknolojisi ile telefona bağlanan bileklik sürekli telefonunuzu kontrol etmek yerine kolay bir şekilde pokemonların nerede olduğunu öğrenmenize ve yakalamanıza olanak veriyor. Sürekli telefonunuzu kontrol etmeniz Pokemon Go oyunu oynarken şarj süresinin uzamasını ve daha uzun süre oyunda kalabilmenize sağlıyor.

Pokemon Plus Fiyatları Ne Kadar?

Düşük enerji sağlayan ve telefon şarjınızı bitirmeyen Pokemon Go Plus fiyatı tam olarak belirtilmese de 30$ ile 40$ arasında bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor. Kullanım zorunluluğu olmayan cihazın özel bir üyelik sağlayacağı ve daha hızlı, rahat bir kullanım sunacağı düşünülüyor.

Pokemon Bileklik Nerede Satılır?

Henüz Türkiye’de satışa sunulmamıştır. Ön sipariş alan birkaç site olsa da şimdilik beklemenizi tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap