1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pokemon GO: Kaçan Pokemonları Takip Etmek

Pokemon GO: Kaçan Pokemonları Takip Etmek
0

Pokemon gerçekten ilk çıktığı zamanlar da belki de çizgi film dalında reytingleri alt üst etmiş bir çizgi filmdi. Her zaman televizyona çıktığı an onu çok dikkatli şekilde takip ederdik. İşte o zamanlardan gelen bir Pokemon aşkı şimdi bize sunduğu oyun ile o yıllara bizi adeta geri götürdü.

Pokemon Go Kaçan Pokemon Yakalama

Pokemon Kaçan Pokemonları Yakalama

Aslında bir tabir vardır kaçan kovalanır işte Pokemonda bu ise pokemonların ayak izleriyle takip etmek gerekir. Böylece hangi tarafa gitti ve ya hangi yöne gidecek bilmek gerekir bir nevi kendinizi dedektif olarak algılayabilirsiniz. Akıllı telefonlar size Pokemonları en yakınını ve ya en uzak olanını size gösterecektir böylece Pokemonu yakalama fırsatına ulaşma imkanını size sunacaktır. Burada yapacağınız tek şey aslında biraz yürümek ve ayak izlerini takip aslında biraz sabır ister ve o yüzden dolayı tabana kuvvet deyip sizleri uzun bir yürüyüşte bekleyebilir.

Pokemonlar sayesinde biraz da olsa insanlar sporda yapmış olmaktadır. Pokemonların ayak izlerini takip ederek günlük yürüyüş sürelerinin de üzerine çıkarak günlük yürüme mesafesini de geçmiş olur. Aslında bir bakıma Pokemon GO insanlar için iyi bir oyun anlamına da gelmektedir. Pokemon bizlere ilk başlarda pikachunun sevimli halleri belki bize çok etkiledi işte bu sayede yıllar geçse de hala ilk günkü gibi bağımlı olduğumuzu oyuna göstermiş olduğumuz ilgiyle bir kez daha gün yüzüne çıkmış olmaktadır.

 

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap