1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Clash Royale Savunma ve Saldırı Stratejileri

Clash Royale Savunma ve Saldırı Stratejileri
0

Yeni çıkan ve Türkiye’de yavaş yavaş oyunculara yayılan Clash Royale oyunuyla ilgili Clash Royale Nedir? Nasıl Oynanır? konusunda vermiştik. Bugün epey oynama fırsatı bulduğum bu uygulamada en önemli nokta asker levellerinizin yüksek olması. Oyuna yeni başladıysanız bunu kafanıza takmayın çünkü rakipleriniz sizin gibiler olacaktır. Clash of Clans ‘ta olduğu gibi bu oyunda da lig olayı mevcut ve üst üste kazanıp, kupa sayınız arttıkça rakipleriniz zorlaşıyor. Stratejilere geçmeden önce ufak bir not; sadece çok kullandığınız askerleri geliştirin, kullanmadığınız askerleri geliştirmek size altın ve zaman kaybından başka birşey kazandırmayacaktır. Neyse fazla uzatmadan başlayalım;

Clash Royale

Clash Royale Saldırı Stratejileri

Genel mantık canı fazla olan karakterleri baştan salıp, hedefin onun olmasını sağlamak. Arkasından vuruş gücü yüksek askerleri gönderdiğimiz zaman karşı tarafın asker yetiştirememesi olası bir durum. Kartlarınızı ayarlarken iksir ortalamasını dikkate alın. Yüksek ortalamalı kartlar seçtiğiniz zaman karşı taraf asker üstünlüğü kurarak sizi yenilgiye uğratabilir. Düşük leveller için önerim, önden devi gönderip arkasından mini pekka ve ejderi salmak olacaktır. Göreceksiniz ki bu stratejiyle köyleri altüst edeceksiniz. Unutmadan, sadece yer saldırısı yapan  karakterler bulundurmayın. En az 2 hava saldırısı yapan karakter bulundurun ki havadan gelen saldırılarda sıkıntı çekmeyin. Youtube da gördüğüm saldırı stratejilerini  sizin de izlemenizi öneririm.

Clash Royale Savunma Stratejileri

Savunma için ben genellikle valkyrie, mini pekka, minyonlar ve bomba kulesi ile yapıyorum. Goblin, iskelet sürüleri ve cadı’da valkyrie’yi tam ortaya atarak toplu katliam yaratabilirsiniz. Üzerinize gelen dev yada canı yüksek karakterler için ise pekka, şövalye kullanıp hedefin hızlı bir şekilde ölmesini sağlayıp arkaya odaklanmasına yardımcı oluyorum. Aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap