1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Snapchat Sohbet Silme – Mesajları Temizleme

Snapchat Sohbet Silme – Mesajları Temizleme
3

snapchat

Snapchat son günlerin oldukça popüler uygulamalarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz, bunlarla koyu sohbetlere koyulabileceğiniz bir platform. O görmesin, bu görmesin diye mesajları hemen silmek istediğinizde zorlanabileceğiniz bir uygulama olduğu için bu konuya değinmek istedik.

Snapchat mesajlarını silmek her insan kolaylıkla başarabileceği türden değil. Normal uygulamalar gibi ( Whatsapp, Tango,Facebook) mesajın üzerine uzunca tıklayıp silemiyoruz. Bunu yapmanın birkaç yöntemi var fakat en kolay olanını anlatalım.

Snapchat Sohbetleri Temizleme

Yapmanız gereken işlem oldukça basit. Ana ekrana gelip ayarlar butonuna tıklayın.

snapchat ayarlar

 

Yukarıdaki Sohbetleri Sil butonuna tıkladığınız zaman gelen ekrandan tüm mesajlarınızı temizleyebilirsiniz. Gizli şeyler çevirmiyor bile olsanız aralıklarla bu mesajları silmenizde fayda var. Snapchat bu mesajları yedekliyor olabilir.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. bir türlüü becerememiştim, teşekkürler….

  2. Ben yaptim dediginiz gibi ama olmazdi kişi üstüne tikladigimda eski msjlar geri geliyo bir türlü yapamadim yardim edin

  3. olmadi yapamadim gine eski msjlar geri geldi
    yardim edin lürüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir