Ön Bellek (Ram) Temizleme ve Hızlandırma Programı

0

AVG Cleaner – Memory & Storage uygulaması cihazınızda ön bellek temizlemesi ve gereksiz dosyaları silerek cihazınızın performansını arttırmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarda kullanılabilmektedir.

Android Hızlandırma

Android HızlandırmaAVG Cleaner – Memory & Storage uygulaması ile RAM ön belleğini temizleyebilir uygulamalarınızı dahili ve harici depolamadan hızlı ve kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz , ayrıca uygulama ile tarayıcı , çağrı ve mesaj geçmişinizi de kolayca silip cihazınızın hızlanmasını sağlayabilirsiniz.AVG Cleaner – Memory & Storage uygulamasının bir diğer güzel özelliği ise hangi uygulamanın ne kadar pil ve veri bağlantısı tükettiğini liste halinde kullanıcılara sunmasıdır, böylelikle bu listeden yararlanarak cihazınızı daha tasarruflu olarak kullanabilirsiniz. Uygulamanın Türkçe dil desteği olması kullanım bakımından kullanıcılara çok büyük fayda sağlamakta ve uygulamayı tam anlamıyla kullanmamızı sağlamaktadır.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız..

!Not: Bu uygulamayla benzer işlevi gören diğer uygulamalar: Clean Master, CCleaner, Avast Cleanup 

Paylaş.

Bir yorumda sen yapmaz mısın?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle