1. Ana Sayfa
  2. Genel

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? ( Iphone ve Android)

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? ( Iphone ve Android)
0

Snapchat Kaldırma

Snapchat son günlerde popülerliği artan bir uygulamadır. Evan, Boby ve Reggie isimli arkadaşların üniversite dönemlerinde kurdukları bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, programın günlük rastgele sundukları çeşitli animasyonları kendi ve/veya arkadaşlarının yüzlerinde deneyebiliyor. Kimi zaman bir köpek suratına kimi zamansa bir melek siluetine bürünebiliyorlar. Bu animasyonları hem resim olarak hem de video olarak kaydedip, uygulamaya eklemiş olduğunuz arkadaşlarınız ile programın size sunduğu ve buradan sizin belirlediğiniz sürelerle paylaşabiliyorsunuz. Siz resminizin ya da video’nuzun 3 dakika gözükmesini istediniz diyelim, 4. dakikaya girmeden resminiz veya videonuz hem snapchat uygulamasından ve snapchat sunucularından silinecektir. Peki resim/videoları silmek bu kadar kolaysa, hesabımı nasıl silebilirim diyorsanız, bunun çözümü de oldukça basittir. Snapchat hesabı nasıl silinir? işte cevabı:

Snapchat Hesabı Silme

  1. https://accounts.snapchat.com/accounts/ linkine girin.
  2. Sahip olduğunuz Kullanıcı Adı ve Şifrenizle sisteme giriş yapın.
  3. Kullanıcı Adı ve Şifrenizle giriş yaptıktan sonra girmiş olduğunuz site sizden SnapChat’i silmek isteyip istemediğiniz konusunda onay isteyecektir.
  4. Onay ekranı geldiği zaman hesabınızı silmek için Onayı verin.
  5. Sistem sizden kullanıcı adı ve şifrenizi tekrar girmenizi isteyecektir. Kullanıcı adı ve şifre girmeniz tekrar istenirse bilgileri tekrar girin.
  6. Ardından “Delete Account” / “Hesabımı Sil” seçeğine basın.

Yukarıdaki adımları takip ettikten sonra program cihazınızda yüklü olsa da hesabınızı sildiğinizden dolayı bir daha SnapChat uygulamasına giriş yapamayacaksınız. Tekrardan SnapChat hesabı açmak istiyorsanız sitenin ilgili linkine girerek hesap açma işlemlerini takip etmeniz gerekecektir.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap