1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Bilgisayarda Pokemon GO Oynanır mı? Nasıl Oynanır?

Bilgisayarda Pokemon GO Oynanır mı? Nasıl Oynanır?
0

Kıymetli okurlarımız ve kıymetli oyun severlerimiz sizlere bugün ki yazımızda Pokemon GO oyunu hakkında bilgiler vermek ve bilgisayarda pokemon go oynanır mı? sorusuna yanıt getirmek adına yazımıza heyecanlı bir şekilde başlamak istiyorum ve yazımızın sizlere faydalı olmasını temenni ve arzu ediyorum. Kıymetli okurlarımız ve kıymetli oyun severlerimiz Pokemon GO oyunu şu an da Türkiye’ye resmi olarak gelmemesine rağmen bazı oyun severlerimiz bu oyunu farklı yollardan telefonlarına indirerek Pokemon avlamaya başladılar bile.

Pokemon GO Bilgisayarda OynamaDeğerli ve kıymetli okurlarımız Pokemon GO oyunu macera, heyecan ve aksiyon içeren sanal gerçekçilik oyunlarından bir tanesi. Sanal gerçekçiliğin olmasının sebebi ise Pokemonları yakalama görevi tamamen sizin yetenek ve kabiliyetinize ve tamamen Pokemon avlama stratejilerinize kalmış durumda. Sayın okurlarımız Pokemon GO oyunu Türkiye’ye resmi olarak geldiğinde bilgisayardan da oynanabilecek mi sorusu gündem de olan sorulardan bir tanesi.

Bilgisayarda Pokemon Go Oynama

Değerli okurlarımız ve kıymetli oyun severlerimiz Pokemon GO oyunu her oyun da olduğu gibi elbette bilgisayardan da oynanabilecek. Fakat bu oyunu bilgisayardan oynayan oyun severler oyunu indirirken ve kurarken farklı yöntemler kullanacak ve oyunu telefonlarıyla mobilden oynayanlara göre daha az zevk alarak oyunu oynayacaklar.

Bilgisayardan oynanan Pokemon GO oyununda Pokemonları yakalamak mobilde oynanan oyuna göre çok daha basit olacak ve bu da oyundan zevk almamanıza neden olabilecektir. Bu nedenle siz değerli okurlarımıza önerim oyunu önce mobil cep telefonlarınızdan oynamak ve oyunun tadına varmanızı sağlamak. Kıymetli okurlarımız yazımızda sizlere yardımcı olmamız ümidiyle sizlere hoş ve sağlıcakla kalmanızı arzu ediyorum.

Aşağıdaki videolu anlatımı izleyerek oyunu bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap