1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pokemon Go Şarj Sorunu ve Çözümü

Pokemon Go Şarj Sorunu ve Çözümü
0

Tüm dünyanın ilgilendiği pokemon go oyunu ile karşılaşmaktadırlar. Pokemon go oyunu tüm indirilen telefonların şarjının ömrünü bitirmektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Özellikle eski yıllardaki çocuklarda başından ayrılmadıkları bir oyundur. Pokemon go şarj sorunu çözümü için GPS sinyallerini kullanacağınız için hızlı bir şekilde şarjları bitmektedir.

Pokemon Go Şarj Sorunu Çözümü

Pokemon Şarj SorunuPokemon go oyununun şarj sorununu çözmek için yapmanız gereken şey basittir. Bulunduğunuz konumun yerel haritasını telefonunuza indiriniz. Sonrasında ise Google Maps açınız. Sağdaki hedefi belirleyen işarete dokunmalısınız. Soldaki profile gelince çevrimdışı olan alanlara geliniz. Bu işaretinin üzerine basıldıktan sonra yerel konumu indirmeniz gerekmektedir.
Yalnız wifi ağınızdan açık olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Pokemon go oyunu oynadığınız zaman bataryanın ömrünü uzatmak için oyunun içerisinde settings kısmındaki battery saver olan ayarı aktif hale getirmelisiniz. Pokemon go oyun şarj sorunu çözümü için daha yeni yöntemler de üretilecektir. Merak eden insanlar sisteme girerek daha fazla bilgi sahibi olabileceklerinden hiç şüpheleri olmasın. Pokemon go oyunu hakkında çıkan haberleri de sitemizde bulup okumanızda mümkündür. Pokemon go oyunu hakkında yeni çıkacak haberleri de öğrenmek için sitemizi takip etmeniz gerektiğini unutmayınız. Batarya konusunda sizleri yeterince bilgilendireceğimizi de unutmayınız. Sizler pokemon go oyunu ile çok keyifli zaman geçirebileceksiniz. Hatta gün boyunca oynadığınız zaman telefonunuzun bataryasını böylece korumuş olacağını hiç bir zaman da unutmayınız.

 

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap