Pokemon Go Banlanma Nasıl Anlaşılır?

0

Oyunun popülaritesinin artmasıyla birlikte kolaya kaçan insanların her zaman yaptığı gibi oyunun çeşitli hileleri ortaya kısa sürede çıktı. Oyun kurucularının bunu farketmeleri kısa sürmedi ve pokemon go banlanmaları hızlı bir şekilde başladı.

Pokemon Go Neden Banlanır?

Pokemon Go Banlanma

Bu mobil uygulama diğer oyunlar gibi oturduğunuz yerden çayınızı , kahvenizi alıp bacak bacak üstüne atıp oynayabileceğiniz yada kasabileceğiniz oyunlardan maalesef ki değil. Sürekli hareket halinde olmanızı gerektiren bu oyunda GPS tüm kontrolü sağlayan ana birim. Oyun kurtlarının pokemon go hileleri adı altında yayınladıkları makaleleri incelediğimizde hemen hemen hepsinin sahte konum (gps) uygulamaları ile bu işlemleri gerçekleştirdiği görülmektedir. Fakat bu durum oldukça saçma bir yöntem olduğu için hesap kapatılmalarına neden oluyor. Düşünün konumunuz 1 dakika içinde 100km değişiyor. Işınlanma daha icat edilemediği içi bu hile kolaylıkla anlaşılabiliyor. Bu nedenle sahte konum uygulamalarından kesinlikle uzak durun.

Oyuna her giremediğiniz de çarım banlandı mı korkusuna kapılmayın. Karakteriniz kapatıldığı zaman “Your accoun has been deactivated” tarzı yada buna benzer bir uyarı görebilirsiniz. Yine de şüpheleriniz varsa   Pokemon Go Neden Açılmıyor? konumuzu mutlaka okuyunuz.

Paylaş.

Bir yorumda sen yapmaz mısın?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle