1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Seviyelere Göre İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri (Clash Of Clans)

Seviyelere Göre İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri (Clash Of Clans)
0

Başlıklar

Yeni yapılan Clash of clans güncellemesinden sonra başımıza ekstra olarak sarılan inşaatçı üssü ile yeniden küçük bir köy inşaa ediyoruz. Asıl köy ile benzerlikler taşıyan bu üste farklı olarak birçok nüansta mevcut. Özellikle savunma olarak çok sağlam olmayı amaçlayan bu oyunda savunma birimlerini yükseltmeden bir üst seviyeye geçilmemesi mantıklı olacaktır.

İnşaatçı Üssü Nedir?

En iyi inşaatçı üssü köy düzenleri

Küçük Coc köyü olarak adlandırılan bu köy ana köyün yanında zaman geçirilmesi için oluşturulmuş, daha az birlik ve daha yüksek seviyeler ile karşılıklı olarak saldırılacak şekilde ayarlanan mini oyundur. Buradaki saldırılarda asıl amaç rakipten daha fazla yıldız ve yüzde almak olacağından savunmaları sağlam tutmak önemli olacaktır.

Sadece savunma yapıp, saçma sapan köy düzenleri kullanmak bir işe yaramayacağı için seviyelere göre yapacağınız stratejiler sizi karşınızdaki adamdan bir adım ileriye götürecektir. Örneğin; hava savunmalarını kenarlara almak havadan saldırılarda dezavantaj yaşamanıza neden olurken, eziciyi yanlara yakın bir yerde konumlandırmak ise yerden gelen saldırılara karşı zayıf bir köy savunmasına neden olacaktır.

Sizler için seviyelere göre araştırdığımız köy düzenleri ile rakiplere karşı bir adım ilerde olacak, mücadeleyi kazanmanızı sizin saldırı stratejiniz belirleyecektir. Unutmayın ki ne kadar iyi saldırırsanız saldırın, kötü bir köy düzeni ile mağlubiyetler almanız kadar doğal bir durum yoktur.

En İyi İnşaatçı Üssü Köy Düzenleri

Köy düzenlerini yaparken, tuzakların yerleri çok önemli olduğundan yerleştirmelerini ve yönlerini doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Bu açıdan dikkatli olursanız yıldız verme açısından zor köyler oluşturacaksınız.

3. Seviye Belediye İnşaatçı Üssü Düzenleri

3. seviye inşaatçı üssü

Bu düzen ile barbar,okçu, dev, bombacı ve dalkavukların korkulu rüyası olacaksınız. Anti 3 düzen olarak bulduğumuz bu düzende savunmaların full olmasına dikkat ediniz.

3. seviye trol küçük köy düzeni

Yukarıdaki köy düzenin de bir çok insan tuzakların üst bölümlerde olduğunu düşündüğünden yukarıdan girmeyi tercih etmiyor. Alt kısımlardan girdiğinde ise tuzaklarla karşı karşıya kalıp %30 civarında bir yüzdeyle kalabiliyor. Favori düzenlerden biri olan bu köyü yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

4. Seviye İnşaatçı Üssü Düzenleri

Özellikle kupa kasan arkadaşlarımız köy düzenleri konusunda oldukça hassas. Ben de bu oyunu oynarken nasıl saldırı yaparsam yapayım bir türlü kupamı yükseltememekten şikayetçiydim. Taa ki yabancı forumlardan düzen arayışına girene dek. Aşağıda vereceğim düzenlerle 2600-2700 kupalara çıkmak bu belediye seviyeleri için oldukça makul. Çok sohbet etmeden sizler için iyi olduğunu düşündüğüm köy düzenlerini vereyim.

4. seviye inşaatçı üssü düzenleri

Yukarıdaki düzenle hem hava hem de yerden gelen tehditlere karşı köyünüzü savunabileceksiniz. 2700 kupaya çıkan 4. seviye inşaatçı üssü oyuncuların en çok kullandığı düzendir. Bu düzenden sonrası artık sizin saldırı gücünüze bağlı.

Anti 3 İnşaatçı Üssü

Anti 3 inşaatçı üssü olarak bu düzeni 4. seviyede kullanmanızı öneririz.

5. Seviye İnşaatçı Üssü Düzenleri

5. seviye anti 3 düzen

2 ve 3 yıldıza karşı yapılabilecek en iyi düzenlerden biri olan yukarıdaki düzen coc severlerin en çok kullandığı düzenlerden biri fakat en iyisi değil!

5. seviye en iyi inşaatçı üssü düzeni

Bu düzeni yaptığım birkaç kişi halen bana teşekkür ediyor. Yukarıda en iyisi değil derken bu düzeni belirtmiştim. Eğer ki 1 yıldız vermek çok umrunuzda değilse bu düzenler 3000+ kupalara çıkacağınıza eminim.

6. Seviye İnşaatçı Üssü Düzenleri

6. seviye küçük köy Clash of Clans’a daha yeni geldiği için şu en iyisidir demem şimdilik mümkün değil. Birçok yenilik ve seviye ile karşımıza çıkan bu köy için youtube’da birçok inceleme mevcut. Ben de şimdilik bu siteden ingilizce de olsa bir düzen paylaşacağım, karar size kalmış.

İnşaatçı üssü seviyesi 1 ve 2 olanlar için düzenler paylaşmadım. Çünkü bu seviyelerdeki köy düzenlerinin pek fazla etkili olmadığını düşünmekle beraber tüm işin saldırı stratejilerinde bittiğini düşünüyorum. Fakat isteğe göre en iyi inşaatçı üssü düzenlerini sizlerle paylaşabilirim. Kullandığınız düzenlerini yorumlarda belirtmeyi unutmayın, iyi oyunlar!

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap