1. Ana Sayfa
  2. Mobil

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir? Kalıcı Hesap Kapama

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir? Kalıcı Hesap Kapama
0

İnstagram hesabınızı artık kullanmıyorsanız ya da artık İnstagram’dan sıkıldıysanız isterseniz kısa bir süre içinde İnstagram hesabınızı tamamen silebilirsiniz. İnstagram hesabınızı silmek çok zor bir işlem değildir. Kısa bir süre içinde isterseniz siz de İnstagram hesabınızı kolayca silebilirsiniz. İnstagram hesabınızı silmek için şu adımları izlemeniz gerekmektedir:

Instagram Kalıcı Hesap Silme

Instagram Kalıcı Hesap Silme
İlk olarak https://www.instagram.com/accounts/login/ adlı linke tıklayınız. Ardından kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak “Giriş yap’’ butonuna tıklayınız. Daha sonra açılan sayfada hesap silme nedeninizi seçiniz. Hesap silme nedeninizi seçtikten sonra hesabınızı sileceğiniz asıl bölüm karşınıza gelecektir. Bu açılan bölümde önce şifrenizi boş olan kutucuğa girmeniz gerekmektedir. Şifrenizi boş olan kutucuğa girdikten sonra da kırmızı renkle yazmakta olan “Hesabımı kalıcı olarak kapat’’ yazan butona tıklayınız. Hesabımı kalıcı olarak kapat butonuna tıkladığınız takdirde hesabınızı kalıcı olarak kapatmış olacaksınız.

İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır?

instagram hesap silmeTüm bu adımları doğru bir şekilde izlediğini takdirde siz de İnstagram hesabınızı kalıcı olarak silmiş olacaksınız. Bu silmiş olduğunuz kullanıcı adını bir kez daha kullanamayacak olduğunuzu da bilmeniz gerekmektedir. Eğer siz de artık İnstagram’ınızı kalıcı olarak kapatmak istiyorsanız bu adımları doğru bir şekilde izleyerek İnstagram hesabınızı dakikalar içerisinde kolayca kapatabilirsiniz. Eğer ki İnstagram’ınızı kalıcı olarak değil de geçici olarak kapatmak istiyorsanız onu da yapabilmenizin mümkün olduğunu hatırlamakta fayda var. Bizim yukarıda anlatmış olduğumuz adımlar sizin İnstagram hesabınızı tamamen silmenize yöneliktir.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap