Android, iOs Yönlendirme Virüsü ve Kurtulma Yolları

0

Son zamanlarda ben dahil bir çok android ve ios kullanıcısının müzdarip olduğu istenmeyen sitelere yönlenme problemini çözmek için neredeyse bütün antivirüs uygulamalarını denedim bununla birlikte internette sunulan bütün yöntemleri uyguladım bunların sadece biri işe yaradı.Ben yine de tüm önerilen yöntemleri sizlere sunacağım ve hangisi işinize yararsa yorumda belirtiniz.

Android – iOS Virüsü Temizleme Yöntemleri

Android , iOS Yönlendirme Virüsü1. Yöntem: Android Browser, Safari, Chrome, Opera ve ya herhangi bir tarayıcı kullanıyorsanız wifi ve mobil veriyi kapatın, ardından geçmişi ve çerezleri temizleyin. Ardından mobil cihazınızı Eset Mobile Security Antivirüs uygulamasıyla taratın.

2. Yöntem; Tp-link modemlere bulaşan bir virüs, hem bilgisayar hem telefonlar üzerinden bir çok siteye girişi engelliyor ve istenmeyen sitelere yönlendiriyor.Bu virüsten kurtulmak için: Öncelikle modeminizi resetleyin (kapatıp açmak değil, reset tuşuna uzunca basın ve ışıkların sönmesini bekleyin.) Bu işlem sonrasında modemi tekrar kurmanız gerekecek! Modemi sıfırladıktan sonra modem arayüzünüze bağlanın (tarayıcınıza 192.168.1.1 yazıp enter’a tıklayın). Bu aşamadan sonra modem giriş formu açılacak, genellikle tp-link modemlerin kullanıcı adı admin, şifre admin ve ya ttnet şeklindedir. Panele giriş yaptıktan sonra modemin default kullanıcı adı ve şifresini değiştirin, ardından modemi kurun ve yönlendirme virüsüne elveda diyin!

Paylaş.

Bir yorumda sen yapmaz mısın?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle