1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Android Ses Değiştirme Uygulaması

Android Ses Değiştirme Uygulaması
0

En İyi Ses Değiştirici uygulaması android işletim sistemi için tasarlanmış bir uygulamadır , android 2.2 ve üzeri sistemlerde kullanılabilmektedir. Uygulamanın temel mantığı kaydettiğiniz sese efekt verme veya çeşitli canlı seslerine uyarlamadır. Bu uygulamada kaydettiğiniz sese eko verebilir , savaş, kalabalık , yağmur veya uçak efektleri ekleyebilir ve bunları hemen dinleyebilirsiniz.

En iyi ses değiştirme uygulamasıEn İyi Ses Değiştirici uygulamasında seslerinizi erkek , kadın , çocuk , robot, kedi , sincap sesleri ile değiştirebilir ve kendi sesinizi bunların sesine dönüştürebilirsiniz. Uygulama ile değiştirdiğiniz sesleri sosyal medyada kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bu uygulama ile kaydedilen seslerin hızıyla oynayabilirsiniz. Dilerseniz sesin hızını arttırıp, dilerseniz azaltabilirsiniz. Komik sesler oluşturup çevrenizdekilere dinletebilirsiniz.

Bu uygulamaya şu play linkinden ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap