1. Ana Sayfa
  2. Mobil

En İyi Yemek Tarifi Tarifi Uygulamaları / Android

En İyi Yemek Tarifi Tarifi Uygulamaları / Android
1

Yemek yapmak herkesin sevdiği ama oldukça zor olan bir uğraştır diyebiliriz sanırım , ancak bu haberimizde size tanıtacağımız uygulamalar ile yemek yapmak artık sizin için basit ve eğlenceli bir hal alacak. Android işletim sisteminin en iyi yemek tarifi uygulamalarını sizler için araştırdık ve hayatınıza kolaylık katacak bu uygulamaları haberimizde size tanıtacağız. Yemek tarifi uygulamaları özellikle her gün yemek yapan ev hanımlarını çok rahatlatacak ve ne yemek yapsam diye düşünme derdinden kurtaracak , ne pişireceğinize uygulama karar verecek ve sizde pişireceksiniz gereksiz tasalanmaya gerek yok!

Android Yemek Tarifleri Uygulamaları

Android Yemek Tarifi Uygulamaları

1) Yemek Tarifi uygulamasında 600 çeşit yemek bulunmaktadır , bu yemekleri kategori halinde bulabilir ve gelişmiş filtreleme özelliği ile aradığınız yemeğe hemen ulaşabilirsiniz. Yemek Tarifi uygulamasının en güzel özelliklerinden biri de internetbağlantısı olmadan yemek tariflerine ulaşabilmektir.

2) Video Yemek Tarifleri uygulaması ile bugüne kadar yapmak isteyip de yapamadığınız yemekleri artık yapabileceksiniz çünkü bu uygulama size yemeklerin yapılışını video olarak sunmakta. Video Yemek Tarifleri  uygulamasında kategoriler halinde hazırlanmış yemekleri Türkçe dil ve video desteği ile tam anlamıyla öğrenerek yapabilir ve ortaya mükemmel lezzetler çıkarabilirsiniz. Video Yemek Tarifleri  uygulamasında sadece yemek değil aynı zamanda da tatlı tarifleri de bulunmaktadır.

3) Internetsiz Yemek Tarifleri uygulamasında 17 kategori ve 1700 farklı yemek bulunmaktadır. Internetsiz Yemek Tarifleri uygulamasında balık , et , sebze ve daha bir çok kategoride lezzetli ve ünlü yemekler bulunmaktadır. Uygulama içerisinde hem Türk mutfağı hemde dünya mutfağı yer almaktadır bir çok yeni yemeği bu uygulama ile ücretsiz olarak öğrenebilir ve pişirebilirsiniz.Internetsiz Yemek Tarifleri uygulaması ile ilgili daha fazla bil ve indirmek için tıklayınız

4) Pratik Yemek Tarifleri uygulaması adında anlaşılacağı üzere kolayca hazırlanabilecek yemekler üzerine hazırlanmış bir uygulamadır. Pratik Yemek Tarifleri uygulaması yemek yapmayı bilmeyenler ve  özellikle de öğrenciler için oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Uygulama içerisinde 110 pratik yemek tarifi bulunmaktadır , uygulama internet bağlantısı olmadan kullanılabilmektedir.Pratik Yemek Tarifleri uygulaması hakkında daha fazla bilgi ve indirmek için tıklayınız

5) Epicurious Recipe App uygulaması Epicurious.com sitesinin resmi android mobil uygulamasıdır. Uygulama İngilizce dil desteği sunmaktadır ancak temel düzeyde İngilizcesi olan kullanıcılar her yemeği yapabilir. Uygulama diğer ülkelerde oldukça popüler bir sitenin uygulamasıdır , en güzel özelliği ise her gün günün tarifi adı altında bir yemek önermesidir.Epicurious Recipe App uygulaması hakkında daha fazla bilgi ve indirmek için tıklayınız

6-) 24Kitchen Günün Tarifi uygulaması oldukça kapsamlı bir yemek tarifi listesine sahip ve çok kullanışlı bir yemek tarifi uygulamasıdır. Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri her gün için bir yemek tarifi önermesidir. Yemeklerin yapılışları videolar ile desteklenmiş ve sosyal medyada paylaşma imkanı tanınmıştır. Uygulama içerisinde bulunan yemek tariflerini akıllı telefonunuza veya tabletinize kaydedebilirsiniz. Uygulama google sayfası için tıklayın.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir