1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Android İçin En Güvenli Alışveriş Uygulamaları

Android İçin En Güvenli Alışveriş Uygulamaları
0

Başlıklar

Günümüzde yaygın olan internet üzerinden alışveriş yapma geleneği farklı bir boyut kazanmaz üzere , internet üzerinden bazı siteler aracılığı ile yaptığımız alışverişleri artık o sitelerin mobil uygulamaları aracılığı ile yapmaya başladık işte bizde bu yazımızda size android işletim sisteminde kullanılabilecek en iyi alışveriş uygulamalarını derledik iyi alışverişler.

etsy uygulamasıEtsy

Etsy uygulaması dünya çapında 800.000 satıcıya ve 17 milyon ürüne sahip uluslar arası bir sanal alışveriş mağazasıdır. Satıcı olarak istediğiniz herhangi bir ürünü satabilir veya alabilirsiniz , satıcıalıcıyı buluşturup iletişim kurmasını sağlayan bu uygulama ile aradığınız malı en ucuza bulabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

ebay uygulamasıeBay

eBay dünya üzerinde ki en yaygın ve popüler sanal alışveriş mağazasıdır desek herhalde kimse bize yalan söylüyorsun demez. eBay’in kendi internet sitesi haricinde çeşitli ülkelerde tam 16 farklı alışveriş sitesi vardır. eBay üzerinde ürünler açık arttırma usulü alıcı ve satıcıların iletişim halinde olduğu bir şekilde satılır. eBay üzerinde satın alamayacağınız herhangi bir ürün yoktur yani ne isterseniz bu sitede bulabilirsiniz.

Amazon UygulamasıAmazon

Amazon uygulaması dünya çapında bir alışveriş sitesi olan Amazon.com’un resmi uygulamasıdır. Üstün filtreleme ve arama algoritması ile aradığınız ürüne hızlı ve kolay bir şekilde ulaşıp satın alabilirsiniz. Amazon uygulamasında aldığınız ürün vs şikayetleri veya önerileri için kolay bir şekilde müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz oldukça güvenli bir alışveriş ortamı vardır.

Morhipo UygulamasıMorhipo

Morhipo uygulaması Türkiye üzerinde yayın yapan Morhipo.com’un resmi uygulamasıdır. Morhipo uygulaması genelde moda ve giyim üzerine satış yapan Türkiye’nin sayılı Sanalalışveriş sitelerinden biridir. Ürünlerde %90 a varan indirimler ve çeşitli taksit avantajları ile güvenli alışveriş sizleri beklemekte.

Trendyol UygulamasıTrendyol

Trendyol uygulaması Türkiye üzerinde satış yapan Trendyol.com ‘un resmi android uygulamasıdır. Trendyol uygulamasında kategori ve aram seçenekleri oldukça geniştir , genelde giyim üzerine olan bu sanal alış veriş sitesinde her gün belirli saatlerde kampanyalı butikler açılmaktadır , bu butiklerden ucuz ve kaliteli alışveriş yapabilirsiniz.

Markafoni UygulamasıMarkafoni

Markafoni uygulaması yine Türkiye üzerinde yayın ve satış yapan bir sanal alışveriş mağazasıdır. Geniş ürün yelpazesi ve müşteri hizmetleri ile oldukça güzel bir alışveriş kaynağıdır. Markafoni  uygulamas ile aradığınız bütün ünlü markaları en ucuzfiyatıyla burada bulabilirsiniz.D

n11 uygulamasıN11

N11 uygulaması Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşan satıcı-alıcı iletişimine dayanan , hem satıcı hem alıcı olabildiğiniz bir alışveriş uygulamasıdır. N11 ile çeşitli kampanyalar yakalayabilir veya çeşitli kaynaklardan daha ucuz ürün alabilirsiniz. Salla özelliği ile mobil uygulamasından puan kazanarak Ücretsizalışveriş yapabilirsiniz.

Hepsiburada UygulamasıHepsiBurada

HepsiBurada uygulaması HepsiBurada.com’un resmi android uygulamasıdır. HepsiBurada Türkiye’nin en geniş çaplı ürün yelpazesine sahip alışveriş sitelerinden biridir , teknolojiden giyime , ev aletlerine kadar bir çok şeyi bu internet sitesi üzerinden edinebilirsiniz.

Gittigidiyor UygulamasıGittiGidiyor

GittiGidiyor uygulaması GittiGidiyor.com’un resmi mobil android uygulamasıdır. eBay alışveriş sitesinin Türkiye’de hizmet veren ayağı olan GittiGidiyor Türkiye’nin ilk ve en büyük alışveriş sitesidir. GittiGidiyor uygulamasın da satıcı ve alıcı konumunda bulunarak e-ticaret yapabilme şansınız vardır. Her türlü ürünü kaynağından satın alabilirsiniz tabi bunun için iyi bir satıcı araştırması yapmanız gerekmektedir.

Uygulamaları Google Play üzerinden arama yaparak yükleyebilirsiniz. 

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap