1. Ana Sayfa
  2. Mobil

En İyi Ücretsiz iPhone Mesajlaşma Uygulamaları

En İyi Ücretsiz iPhone Mesajlaşma Uygulamaları
0

Başlıklar

Akıllı telefonlar çıktı çıkalı artık sms mesajlarına verdiğimiz ücretlere veda ediyoruz. Hoş bir veda, sonuçta tek bir sms’e o kadar kuruş ödemekten kurtuluyoruz. İyiki akıllı telefonlar çıktı yoksa halimiz ne olacaktı? İnternet sayesinde operatörlerin gelirlerini azaltacak uygulamalar yapıldı. iPhone için ücretsiz mesajlaşma uygulamaları çıktı. İşte bu yazıda iPhone mesajlaşma uygulamalarını tanıtacağız. Tanıtacağımız uygulamalara ücretsiz olarak telefonunuza indirip, kullanabileceksiniz. Wi-fi yada 3G ile sınırsız mesajlaşabiliyorsunuz. İşte bu gelişen çağda bu ücretsiz mesajlaşma uygulamalarını kullanmamak elde değil, faydalanmak lazım. Sohbet uygulamaları sayesinde ücretsiz ve sınırsız mesajlaşmanın tadını çıkarıyoruz.

iphone mesajlaşma uygulamaları

Facebook Messenger

Biliyoruz, Facebook en fazla kullanıcıya sahip olan sosyal ağ sitesi. Hemen hemen herkesin bir Facebook hesabı var. iPhone Facebook Messenger ile Facebook hesabınıza bağlanıp arkadaşlarınızla anlık mesajlaşabilirsiniz.

Whatsapp

Bu da en popüler iPhone uygulaması, gerçekten çok kullanışlı ve sms mesajlarının sonunu getirdi diyebiliyoruz. Whatsapp dünyada 200 milyon’dan fazla indirildi. Sadece mesajlaşma değil, arkadaşlarınıza video, resim, ses dosyası ve müzik bile gönderebiliyorsunuz.

Google Hangouts

Google video ile görüşmelere çok iyi olanak sağlıyor. Arama motorunda dünya devi bu sefer görüntülü aramalarla dikkat çekiyor. Google Hangouts ile yakınlarınıza video, resim gönderebiliyorsunuz.

Skype

Skype, hem bilgisayar hemde mobil ortamda çok iyi. Çoğu insan Skype ile ücretsiz görüşebiliyor.Bu yazımzda iPhone için en iyi ücretsiz mesajlaşma uygulamalarını paylaştık. İlerleyen konularda daha farklı uygulamalara değinip siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz uygulamaları tanıtmaktan ve bunları paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Eğer bu ücretsiz uygulamalarla ilgili sorularınız veya tartışmak istediğiniz konular varsa yorum bırakabilirsiniz. iPhone mesajlaşma uygulamalarını indirmek çok kolay.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap