1. Ana Sayfa
  2. Film - Dizi İncelemeleri

Sensiz Olmaz Dizi Müzikleri

Sensiz Olmaz Dizi Müzikleri
0

Başlıklar

Sensiz olmaz dizisi son zamanlarda ekranlara gelmiş en güzel hint dizilerinden bir tanesi olarak göze çarpıyor. Gerek oyuncu kadrosu gerekse dizi müzikleri ile gündeme damgasını vuran televizyon dizisinin konusu yeşilçam filmlerine benzese de birçok izleyici tarafından takdir toplamıştır.

Sensiz Olmaz Dizisinin Müziği

Artık önemli bir film ve dizi fabrikası haline gelen Bollywood, birçok yıldız oyuncuyu tanımamıza fayda sağladı. Sensiz olmaz dizisinin ana karakterlerini Sanaya Irani ve Ashihs Sharma canlandırmaktadır.

Sensiz Olmaz Dizisinin Konusu

Fakir, köylü ve babası vefat etmiş genç güzel Parvati ile askeri yaşamı artık benimsemiş ailesinden uzak yaşadığından birçok duyguyu olağan şekilde yaşayan Rundra’nın aşk hikayesini anlatmaktadır. Dizi izlerken bazı sahnelerde ihtiras, kin , öfke, aşk gibi duyguları doruklarda yaşayabileceksiniz.

Kanal 7’nin hint filmlerinin sayısını arttırması da birçok izleyiciyi kanala bağladı. Özellikle sensiz olmaz dizisi konusu kadar müzikleri ile de oldukça popüler.

Sensiz Olmaz Dizisinde Çalan Şarkılar

Birçoğumuz bir dizinin bir sahnesinde çalan şarkının adını merak eder ve bunların sözlerini google amcaya yazarak bulmaya çalışırız. Bu defa sizi uğraştırmayıp dizide çalan müzikleri sizlerle paylaşacağız :)

Sensiz Olmaz Dizisinin Şarkısı

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) Tüm Müzikler

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap