1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Wolfteam Bedava Çarlar (Özel Versiyonlu)

Wolfteam Bedava Çarlar (Özel Versiyonlu)
1

Gelişen ve modernleşen günümüz dünyasında artık sokakta çok fazla insan göremiyoruz. İnsanlar acil işleri olduğunda veya dışarıya çıkmaları gerektiğinde çıkıyorlar ve onun haricinde evde vakit geçiriyorlar. Evde vakit geçirirken de bilgisayar oyunları çok iyi bir vakit öldürücü olabilir. Büyük küçük, kız erkek demeden herkes bilgisayar oyunlarına meraklı durumdalar. Özellikle de internetle oynanan online oyunlara daha fazla bir ilgi mevcut durumda. Hal böyle olunca da birçok online bilgisayar oyunu var. Hiç şüphesiz ki bu online oyunların içinde en çok beğenilenlerden birisi de Wolfteam’dir.

Wolfteam Ücretsiz Hesap

Wolfteam, bilindiği gibi Joygame tarafından yapılmış olan bir MMOFPS oyunudur. Çeşitli rütbelere sahip olursunuz ve ilerlemenize bağlı olarak rütbeniz artar.

Wolfteam Bedava Çarlar

Wolfteam’ı ilk indirdiğinizde ücretsiz bir şekilde üye olup oyuna en baştan başlıyor ve zamanla gelişiyorsunuz. Fakat siz bu sıkıcı durumlarla hiç uğraşmaktan zevk almıyorsanız ücretsiz bir şekilde internet sitemizden kayıtlı hesapları kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece ilk baştaki sıkıcı durumlardan kurtulursunuz ve oyundan daha da fazla zevk alabilirsiniz.

Wolfteam Şifresi Değişmeyen Çarlar

Kullanıcı Adı:baranarda188
şifre:baranarda188

Wolfteam Kullanıcı Adı: vulture60
Wolfteam Şifre: onurmertemre

Kullanıcı Adı:aybukeee1
şifre:1184851a

Çar Adı: Kaybolan112
Şifre: ka211

Wolfteam Kullanıcı Adı: dumbass55
Wolfteam Şifre: 19982010
Rütbe:Acemi Teğmen

 

Nakitli ve özel versiyonlu çarlar ile ilgili araştırmalarımız devam etmektedir. Bulduğumuz zaman ücretsiz olarak bu sayfadan paylaşacağız. Yukarıdaki hesaplardan çalışmayanları ya da çalışanları yorumda belirtirseniz hesapların yenilenmesi hakkında çalışmalar yapabiliriz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir