1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Clash Of Clans En İyi Savunma Düzeni ( TH9 – TH10 – TH11 – TH12)

Clash Of Clans En İyi Savunma Düzeni ( TH9 – TH10 – TH11 – TH12)
0

Başlıklar

Dünyanın en sevdiği oyun Clash Of Clans yeni güncellemelerle birlikte farklı tür saldırı ve savunma stratejileri belirlememize sebep oluyor. Yapılan değişikliklerle asker güçleri, hero vuruşları, savunma güçleri arttığı için yeni düzenler yapılması gerekebiliyor.

Öncelikle amacınızı iyi belirlemeniz gerekmekte. Köyünüzdeki ganimeti mi koruyacaksınız, yoksa klan savaşlarında minumum yıldızı vermek için  clash of clash savunma düzeni arıyorsunuz. Buna karar verdikten sonra aşağıdaki önerilerimizi dikkate alın.

Klan Savaşı – Kupa Düzenleri

Bu düzenlerde ana binanın ortada olmasına yada açık düzenler kullanmaya çalışın. Ana amacınız süre yetişmemesini sağlamak ya da askerlerin bir koridor boyunca dolaşıp dağılmasını sağlayın.

Ganimet Düzenleri

Köyünüzdeki mevcut altın, iksir, kara iksir korumak istiyorsanız depoları birbirinden ayrı şekilde konumlandırınız. Birbirine uzak ve köyün iç kısmına koyacağınız depolar bu ganimetlerin büyük ölçüde korumanızı sağlayacaktır.

Clash of Clans TH9 Savunma Düzeni

th9 düzen

TH10 Savunma Düzeni

Th10 savunma düzeni

Th11 En İyi Savunma Düzeni

th11 savunma düzeni

TH12 Savunma Düzeni

th12 savunma

 

Yukarıda paylaşmış olduğum düzenler genelde klan savaşı için olan düzenlerdir. Ganimet veya kupa için düzen ihtiyacınız varsa yorum kısmından ihtiyacınızı yazarsanız yabancı forumlardan sizler için en iyi düzenleri araştırırım.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap