First Blood Bedava Çarlar (Hesaplar) – 2017

2

First Blood oyunu online olarak işlev görev ve tarayıcınız üzerinden erişim sağlayabileceğiniz online ve ücretsiz oyunlardan biridir. Bu oyun ilk piyasayı çıktığı tarihte oldukça ilgi toplamıştı ve bayağı bir insan topluluğu bu oyunu ilk gün paylaşıma girdiği zaman severek ve beğenerek hesap açmışlardı. Oas oyunları arasında olan first blood kayıt olma tamamen ücretsiz seçenekler sunmaktadır. Oyuna ayrıca sayfasında bulunan hızlı giriş clientini indirerek de erişme şansınız bulunmaktadır. Bu hızlı giriş ile websayfaya girmeden, tarayıcınızı kullanmadan girebilirsiniz. Oyun içerisi bir nevi Counter Strike oyununu hatırlatmaktadır. Ancak yine oldukça farklı ve görsel tarafları da bulunur. Görüntü kalitesi yüksek olan First Blood bedava çarlar ile kayıt işlemleri ile uğraşmadan direk basit ve rahatça giriş yapabilirsiniz. Oyun içerisi takımlar halinde savaşan kitleyi göstermektedir ve sizler de bu kitlenin arasına karışmak istiyorsanız oldukça doğru yerdesiniz.

First Blood Çarlar

First blood bedava çar şifrelerini ve giriş bilgilerini internet ortamında oyunu bırakmış olan ve çarını diğer kullanıcıların oynayabilmesi adına paylaşanlardan topladık ve sizler için bu makalede bu konuya yer verdik. Aşağıda bulunan hesapları kontrol ederek oyuna girebilirsiniz. Hangi accountun çalışan – çalışmayan olduğunu zamanımız çok fazla olmadığı için deneyemedik. Siz denediklerinizi yorumlara yazarsanız en azından konudan silip, yeni hesap arayışına girebiliriz.

Sizler de elinizde bir veya daha fazla first blood çarı var ve bunu paylaşmak istiyorsanız lütfen yorum kısmından bizlere bildiriniz ve bizler de yayınlayıp diğer insanlara yardımcı olmaya çalışalım. Ayrıca yalnız hesaplar hakkında yorum yapmayabilir konu hakkındaki görüşlerinizi de bizlere bildirebilir ve bizlerin bir yön almasını sağlayabilirsiniz.

E-mail girişi: tetikci878@hotmail.com

Şifre: mustap878

E-mail girişi: yedekhesapp@outlook.com

Şifre: yedek24536

E-mail girişi: sinan_sevda07@outlook.com

Şifre: sevdam345

E-mail girişi: alican-poyraz@hotmail.com

Şifre: 7651237

E-mail girişi: firstblood78@hotmail.com

Şifre: kingapo

E-mail girişi: disikurt.44@gmail.com

Şifre: azra44

E-mail girişi: cikolatask@hotmail.com

Şifre: gselin65

E-mail girişi: arjin_berat@gmail.com

İlgili Şifre: hevalarat

E-mail girişi: simyager17@hotmail.com

Şifre: 3558122

E-mail girişi: mehmet1908@windowslive.com

İlgili Şifre: 29812981

E-mail girişi: boodbahoo@gmail.com

İlgili Şifre: 098767890

E-mail girişi: emingunes@hotmail.com

Şifre: emingunes3

Paylaş.

2 yorum

Bir yorumda sen yapmaz mısın?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle