1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Android Müzik İndirme Programları

Android Müzik İndirme Programları
0

Başlıklar

İnsanların hayatları boyunca vazgeçemedikleri ve yapmaktan sıkılmadıkları tek iş varsa o da hoşlarına giden türlerde ve makamlarda müzik dinlemektedir. Ancak istedikleri müzikleri teknoloji harikası cihazlarına taşımak ve bu sayede istedikleri zaman dinleyebilmek için arayış içerisine girmektedirler. Sizlerin bu hizmetleri alabilmeniz ve mp3 indir seçeneği ile çok basit bir şekilde dilediğiniz müzikleri indirebilmenize yardımcı olmak amacı ile kurulmuş sitemize gelerek sizler de istediğiniz tüm müzik indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Verdiği hizmetler ile insanların büyük beğenilerini kazanan ve bu sayede kullanıcı sayısını her geçen gün biraz daha artıran sitemize gelebilir, sizler de bu hizmetlerden herhangi bir sorun ile karşılaşmadan faydalanabilirsiniz.

Android müzik indirme programıMYT Bedava

Myt uygulamasıyla dinlemek yada indirmek istediğiniz müziği arayıp, indirebilirsiniz. En sevdiğim android müzik indirme uygulaması olan bu program tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Kimi zaman Google Play’den silinmesine karşılık, myt sorgusuyla aratırsanız yeni programın adına farklı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eğer play’de bulamazsanız mytmp3.com adresinden indirebilirsiniz.

 

 

Android Spotify

Spotify

Spotify, legal müzik dinlemek için en güzel uygulamalardan bir tanesidir. Birçok ünlü bu uygulamayı kullanmakta onların dinledikleri müzikleri de bu uygulamada görebilirsiniz.

Abonelik gerektiren bir uygulama olduğu için ücretsiz olarak kullanamıyorsunuz. Fakat enpara, avea, turk telekom gibi şirketlerin bu uygulama için kampanyaları oluyor. 5tl gibi sembolik bir ücretle bu uygulamayı indirip, müzik dinleyebiliyorsunuz.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spotify.music

 

Youtube mp3

Youtube mp3 indir seçeneklerinden dilediğiniz klipleri mp3 moduna dönüştürebilir, oldukça basit bir şekilde indirme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra istediğiniz cihazlara yükleyerek sizler de bu müzikleri her zaman dinleyebilme imkanına sahip olabilirsiniz. youtube müzik indir seçeneğine tıkladıktan sonra arkanıza yaslanıp müziklerinizin dönüştürülmesini sağlayabilir, sizler de bu hizmetlerden çok kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz sitemize gelerek gerçekleştireceğiniz bu işlemler ile sizler de memnuniyet seviyenizi en üst noktalarda yaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap