1. Ana Sayfa
  2. Webmaster

Adsense Uyumlu En İyi 3 Wordpress Teması

Adsense Uyumlu En İyi 3 Wordpress Teması
0

Başlıklar

İnternet sitelerinin en büyük trafik kaynağı Google’dır. Bu nedenle de sitelerde yapılan SEO işlemlerinin hepsi, Google algoritmalarına göre yapılır. Bu işlemlerin en önemli kısmı, sitenin görünümü ve bu görünümü meydana getiren ve arka planda işleyen kodlardır. Bu kodlar, sitenizin daha stabil çalışmasını sağladığı gibi Google gözünde sitenizi daha iyi hale getirebilmektedir.Bu tür temalar ücretli olabildiği gibi, daha iyi sonuç almak ve para kazanmak için başlangıç için bu ödemeleri yapmanız makul sayılabilir. Zira bu yazıyı okuyorsanız siteniz üzerinden para kazanmak istiyorsunuzdur.İşte sizler için derlediğimiz seolu wordpress temaları;

Adsense uyumlu wordpress temaları

Prostore WordPress Teması

 

adsense-uyumlu-temalar

Mobil ve tablet uyumlu, sınırsız font ve kısayol uygulamaları, seo’ya uygun optimize edilmiş, son tasarım trendlerine uygun bir tema. Ücreti 48 dolar.

Truemag WordPress Teması

Adsense uyumlu wordpress temaları

WordPress ile ilgileniyorsanız muhtemelen bu temanın adını duymuşsunuzdur. Temanın sloganı, maksimum kazanç için tasarlandı. Reklam alanları, SEO uyumlu kodları ve alternatif sidebarları ile kullanıma hazır. Tema fiyatı 58 Dolar.

Dailytheme WordPress Teması

En iyi adsense teması

Daha çok habere yönelik olan Daily Theme, reklam alanlarında tam hakimiyet sunuyor. SEO adına her türlü detayın düşünüldüğü Daily Theme’da tam destek de bulunuyor. Türkçe dil sorunu da bulunmuyor. Tema fiyatı: 39 Dolar.

Yukarıda verilen temalar sayfa to’su fazla olanlardan değildir. Adsense politikalarına en uyumlu temalardandır, tık oranını arttıracak adsense temalarına ilerleyen günlerde değineceğiz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap