1. Ana Sayfa
  2. Mobil

WhatsApp Mesajını Okumadan Silme

WhatsApp Mesajını Okumadan Silme
0

Whatsapp uygulamasıyla milyonlarca insan sohbet edip, dosya alışverişinde bulunabiliyor. Özellikle Facebook tarafından satın alınmasıyla büyük atılım gösteren Whatsapp, bu ay çıkardığı güncellemelerle daha işlevsel bir program haline geldi.

whatsapp güncelleme

WhatsApp Görüntülü Arama Güncellemesi

Grup ve bireysel iletişim konusunda lider durumdaki bu uygulamanın görüntülü aramasının olmaması büyük bir dezavantajdı. Rakipleri Hangouts, skype bu işi çok önceden yapmış olmasına rağmen whatsapp’a kolay kolay yerleşememiş yada uygulama yapımcıları kendilerini hazır hissetmemişti. Nihayet Aralık ayında yapılan güncelleme ile görüntülü arama yapılabilmektedir. Beta olarak sürülen sistemin ilerleyen günlerde kararlı sürüme geçeceği tahmin edilmektedir.

Whatsapp mesajı nasıl düzenlenir?

Güncellemenin yeni özelliklerinden birisi de mesaj silme, düzenleme özelliği. Zaman zaman yanlışlıkla gönderdiğimiz mesajlar, resimler başımıza bela olabiliyor. Hatta mesajı gönderip, çift tik işareti olana kadar beklenilen zaman stres yaşamamıza sebep oluyor. Bu gibi durumlara şimdiye kadar müdahale edilemiyordu fakat şu güncellemeden sonra bu mümkün. Karşı tarafa gönderdiğiniz mesajı o okumadan düzenleyebilir, silebilirsiniz. Fakat sistem daha tam oturmadığı için beta olarak sadece belli kullanıcılar kullanabiliyor, ilerleyen günlerde herkes tarafından aktif olarak kullanılabileceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap