1. Ana Sayfa
  2. Genel

Turbobit Premium Link Generator Siteleri

Turbobit Premium Link Generator Siteleri
0

Başlıklar

Turbobit, hemen hemen her indirme linkinde alternatiflerde gördüğünüz güzide kaynaklardan bir tanesidir. Ücretsiz bir şekilde dosya yükleyip, indirme hizmeti sunan bu site ücretsiz üyeliğinin yanında, premium seçeneğini de barındırmakta. Premium üyeliğin diğerine göre en önemli özelliği ise hızlı ve sınır olmadan dosyaları download edebilmeniz. Turbobit Premium

Ücretli üyelik alamayan kardeşlerimiz için yabancı girişimcilerin yapıp, internet dünyasına sunduğu mükemmel kaynakları tanıtacağım. Premium Link Generator ( Premium Link Oluşturucu) siteleri ile turbobit indirme linkinizi kutuya yazıp, generate diyerek o site üzerinden yüksek hızda indirmenizi sağlayacak link size verilir ve siz o linkle tıp ki premiummuşsunuz gibi indirme işlemini yaparız. Bu cbox siteleri ile internet üzerinde dolaşan çalışmayan bedava turbobit hesapları diye adlandırılan şifrelere de gerek kalmayacak.

Turbobit Premium Link Oluşturucular

PremiumLeech

Sadece Turbobit değil, letitbit, depositfiles, rapidgator, uploaded gibi birçok alternatifi bünyesinde barındıran ve bu generatorlar vasıtasıyla bu sitelerin indirmelerini kolaylıkla yapabileceğiniz bir adres. Günde 500 mb indirme kotası ve sadece 4 kez indirebilme gibi kriterleri bulunan siteyi kendimde kullanmaktayım.

GETRIPZ

Aynı yukarıdaki site gibi aynı işlevi göre bu site bazen kapalı kalabilmektedir. İndirme yapabilmeniz için ekranda beliren boş kutuya turbobit linkinizi yapıştırıp, generate demeniz yeterli olacaktır. Site kapalı olduğu zamanlarda diğer alternatifleri kullanabilirsiniz.

CBOX1S

Diğerlerine göre biraz daha karmaşık bir düzene sahip olsa da içlerinde en kullanışlı olan araç bu sitedir. Üye olmadan hizmet verilmeyen bu siteye üye olup mesaj bölümüne linkinizi yapıştırıp indirme linkinizi alın.

Leechbb.com

Bu siteyi de diğer alternatifleri kullanamadığınız takdirde kullanmanız için veriyorum. Kullanımı oldukça kolay anlatmaya gerek duymuyorum.

Turbobit ücretsiz dosya indirmenin kolay yollarını sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap