1. Ana Sayfa
  2. Genel

Facebook Beğen Emojileri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Facebook Beğen Emojileri Nedir ve Nasıl Kullanılır?
0

Facebook geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama da beğen tuşuna alternatifler getireceğini açıklamıştı. Olumsuz bir haberi sayfasında paylaşan facebook kullanıcısına yapılan beğeniler saçma sapan bir görüntü oluşturmaktaydı. Örneğin vefat ile ilgili paylaşılan bir paylaşımdaki beğeniler oldukça farklı görüntüler sergilemekteydi. Bunun üzerine harekete geçen facebook yönetimi beğenmeme tuşu değil de bunları emojilerle güçlendirmeyi düşünmüş. Yeni yeni güncellenmekte olan bu sistem önümüzdeki günlerde herkeste aktif olacaktır.

Facebook Beğen Emojileri Nasıl Kullanılır?

Facebook Beğen Emojileri

Paylaşımlarda beğen tuşu üzerine geldiğiniz zaman emojiler çıkacaktır. Üzerine geldiğiniz de ne anlama geleceğini yazıyla da belirtildiği bu ikonlarla Muhteşem, Hahaha, İnanılmaz, Üzgün ve Kızgın gibi ifadeleri yapabileceksiniz. Bu semboller önceden beğeni sayısının yerinde yine ufak resimlerle yazacaktır. Tuş üzerine geldiğinde emojileri çıkmayan arkadaşların bir süre daha beklemesin de fayda var çünkü facebook  oldukça büyük bir site olduğu için anında güncelleme yapılamıyor.

 

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap