Facebook Beğen Emojileri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

0

Facebook geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama da beğen tuşuna alternatifler getireceğini açıklamıştı. Olumsuz bir haberi sayfasında paylaşan facebook kullanıcısına yapılan beğeniler saçma sapan bir görüntü oluşturmaktaydı. Örneğin vefat ile ilgili paylaşılan bir paylaşımdaki beğeniler oldukça farklı görüntüler sergilemekteydi. Bunun üzerine harekete geçen facebook yönetimi beğenmeme tuşu değil de bunları emojilerle güçlendirmeyi düşünmüş. Yeni yeni güncellenmekte olan bu sistem önümüzdeki günlerde herkeste aktif olacaktır.

Facebook Beğen Emojileri Nasıl Kullanılır?

Facebook Beğen Emojileri

Paylaşımlarda beğen tuşu üzerine geldiğiniz zaman emojiler çıkacaktır. Üzerine geldiğiniz de ne anlama geleceğini yazıyla da belirtildiği bu ikonlarla Muhteşem, Hahaha, İnanılmaz, Üzgün ve Kızgın gibi ifadeleri yapabileceksiniz. Bu semboller önceden beğeni sayısının yerinde yine ufak resimlerle yazacaktır. Tuş üzerine geldiğinde emojileri çıkmayan arkadaşların bir süre daha beklemesin de fayda var çünkü facebook  oldukça büyük bir site olduğu için anında güncelleme yapılamıyor.

 

Paylaş.

Bir yorumda sen yapmaz mısın?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle