1. Ana Sayfa
  2. Genel

Para Biriktirme Yolları

Para Biriktirme Yolları
0

para biriktirme yollarıEvet arkadaşlar dün gece pek vaktim olmadığından tamamen anlatamadım bildiklerimi. Şimdi de çalışan arkadaşlar için bazı yöntemler ve taktikler yazacağım. Öncelikle işyerine çalışan arkadaşlardan bahsedeyim. Bu arkadaşlar mutlaka işyerinde yemek yiyorlar , genelde de bu yemeklerin paralarını kendileri ödüyorlar. Yiyecekleri yemekleri tercih ederken fiyatlarını göz önünde bulundurarak , bütçelerine göre yemekleri tercih etmeleri gerekiyor.
Cebinizde 20 lira var ise , 15 liralık yemek yemenin hiçbir manası yok. 5 liralık yemekle de doyarsınız , 15 liralık ile de.

Daha sonra evde çalışan arkadaşlar olabilir. İşlerini bilgisayar başından yürütenler. Bunların para biriktirmesi daha kolay olur. Özellikle ana kucağında yaşamlarına devam ediyorlarsa yeme içme gibi bir problemleri olmaz , anacıkları yeme içme ihtiyaçlarını karşılar. Pek dışarı da çıkamazlar evde çalıştıkları için , dışarıda çalışanlar dışarıda bulunduklarından para harcama olasılıkları çok daha fazla olur. Bu nedenle evde çalışılan meslekler çok daha uygundur para biriktirmek için.
Part II ile çok yakında karşınızda olacağım , bu konu çok uzun bir konu sonuçta. Bir yazıda bitirmek mümkün değil :)

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap