1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pokemon Go GPS Hatası ve Çözümü

Pokemon Go GPS Hatası ve Çözümü
0

Son zamanların en gözde oyunu olan pokemon go, bir zamanlar pokemon adlı çizgi filmi izleyen ve karakterlerinin sıkı takipçisi olan insanlar için eğlenceli vakit geçirme yöntemi haline geldi. 90’lı yılların çocuk izleyicilerinin başından ayrılmadan izlediği ve ortaya çıkan üzerinde pokemon karakterlerinin bulunduğu tasolar ile daha da eğlenceli bir hal alan pokemon furyası yeniden hayata dönmüş oldu.

Pokemon-Go-GPS-Hatasi

Pokemon go uygulaması ilk çıktığı günden itibaren çok fazla ilgi gördü. Pokemon go uygulaması ile çizgi filmde izlediğiniz ve sevdiğiniz karakterleri günlük hayatın içine sokarak yakalama imkânı sunuluyor. Bu sayede sevdiğiniz karakterin peşine yollara düşüyorsunuz. Gps ile bağlantılı bir şekilde bulunduğunuz yerin çevresinde dolaşarak pokemonları yakalamanız ve geliştirmeniz mümkün. Tarihi ve önemli yerlerde pokestop yakalayarak bunları pokemonlarınızı yakalamak için kullanabilirsiniz. Camilerde de gym center bulunması insanların camilere gitmesini sağlıyor.

Pokemon Go GPS Sorunu Çözümü

Pokemonları yakalamak için dışarıya çıkmak gerektiği için başka oyunlara merak saran ve bilgisayarın başından kalkmayanlar için bu uygulama adeta çığır açmış durumda. İnsanları yürümeye ve tarihi mekânları görmeye, camilere gitmeye teşvik ediyor. Ancak beta sürüme sahip olan ve geliştirilmemiş uygulamayı oynayan pokemon go kullanıcıları bazı hatalarla karşı karşıya kalıyor. Pokemon Go gps hatası veriyor diyen birçok kullanıcı bulunmakta. Wifi- mobil ağ ile çalışan oyun için konum servislerinizin açık olmasına dikkat etmelisiniz. Sahte konum servislerini kullanmanız da hata veriyor sorunuyla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu yüzden sahte konum servislerini de kapatmalısınız.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap