1. Ana Sayfa
  2. Film - Dizi İncelemeleri

Arrow Dizisi Nasıldır? Arrow Oyuncuları Kimdir?

Arrow Dizisi Nasıldır? Arrow Oyuncuları Kimdir?
0

Arkadaşlarımın önerisi üzerine Arrow dizisini izlemeye başladım ve az önce 1. bölümü bitirdim hemen siteye girdim incelemesini yapmak için. Öncelikle 1. bölümdeki karakterlerden bahsedelim; Stephen AmellOliver Queen yani başrol oyuncumuz, Katie CassidyLaurel Lance rolünde Oliver’ın gemideki sevgilisinin kardeşi oluyor sanırım, David RamseyJohn Diggle rolünde Oliver’ın korumalığını yapıyor, Paul Blackthorne – Quentin Lance rolünde aile için dedektifliği üstlenmiş bir karakter, Colin Donnell – Tommy Merlyn rolünde ve başrol oyuncumuzun kankası, Willa Holland Thea Queen rolünde Oliver’ın dünyalar güzeli kız kardeşi (: 1. bölümde gözüme çarpan karakterler bunlar. Batman de Gotham City’nin korumalığını üstlenmişti. Oliver ise Starlight şehrini korumakta.Batman deki Bruce çok zengin.

Arrow Oyuncuları

Arrow Dizisi İncelemesi

Arrow’daki Oliver da çok zengin.Batman deki Rachel avukat, Arrow daki Laurel de avukat.Batman de Rachel ile Bruce arasında bir ilişki var. Arrow da Laurel ile Oliver arasında bir ilişki !olabilir! bilmiyorum. Bruce 7-8 yıl şehirde yok. Oliver’da 5 yıl şehirde yok.Batman de Alfred Arrow’da John. Benzer rollerde olabilirler izleyip göreceğim.Daha aklıma gelen şeyler oldukça ekleyeceğim.

Başrol oyuncumuzdan bahsedelim biraz; öncelikle çok yakışıklı bir oyuncu seçmişler bu rol için ve bu bir artıdır. Oyunculuğu da iyi idi ilk bölüme bakarak. Karakterimizin bir gemi kazası geçirmesi üzerine sevgilisinin hayatını kaybetmesi, babasının hayatını kaybetmesi, 5 yıl boyunca bir adada yaban hayatı sürmesi ve ardından bir gemi ile kurtulmasını anlatıyor. 5 yılda kendisini inanılması güç  bir şekilde geliştirmiş bir karakter Oliver. İstediği tek şey var, elinde bulunan listedeki herkezden kurtulmak. İlk bölümde Adam Hunt adlı karakterden 40 milyon dolar alarak adamı resmen bitiriyor.Ayrıca kankası Tommy Merlyn birşeyler sezmiş gibi geldi sanki bana. Oliver yaşadığına şükür etmesini söylemesine rağmen bence bu adam rahat durmayacak gibi (: İzleyelim ve görelim. İlk bölümden aklımda kalanlar bunlar.. İkinci bölümü ne zaman izlerim bilemiyorum ama şundan emin olabilirsiniz ki bir Batman hayranı olarak bu dizinin peşini bırakmayacağım.

Diğer dizi tavsiyelerim için 2016 yabancı dizi tavsiyeleri konumu ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap