1. Ana Sayfa
  2. Film - Dizi İncelemeleri

En Güzel Breaking Bad Replikleri

En Güzel Breaking Bad Replikleri
0

Hem izleyiciler hem de otoriteler tarafından gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olarak kabul edilen Breaking Bad ekranlara veda edeli epey oldu ancak bünyedeki etkileri hala devam ediyor.Walter White, Jesse Pinkman ve Saul Goodman gibi TV’nin unutulmaz karakterlerini de yaratan diziyi hoş bir şekilde anmak için bir liste hazırladık.

Breaking Bad Replikleri

Unutulmaz Breaking Bad Replikleri

1) Ben tehlikede değilim Skyler, tehlike benim ! Adamın biri çalan kapıyı açınca vuruluyor ve sen benim o adam olduğumu mu sanıyorsun ? Hayır ! Ben kapıyı çalanım ! (Walter White)

2) Jesse James’i vurmuş olman, seni Jesse James yapmaz. (Mike Ehrmantraut)

3) Jesse: Sorumluluklarım olmak zorundaysa kanun kaçağı olmamın ne anlamı var ?Badger: Darth Vader’ın da sorumlulukları vardı. Ölüm Yıldızı’ndan sorumluydu.Skinny Pete: Doğru dedin. İki tane .rospu !

4) Yapabileceğim tek şey, kanserinin nüksetmesini beklemek. (Skyler White)

5) Çeneni kapat da huzur için öleyim. (Mike Ehrmantraut)

6) Benim adım Walter Hartwell White. 308 Negra Arroyo Lane, Albuquerque, New Mexico 87104 yaşıyorum. Bu benim itirafımdır. Bu kaseti izliyorsanız ölmüşüm demektir. Hank Schrader tarafından… (Walter White)

7) Jesse: Dostum, korkudan altıma sıçtım. Bana kirlenme deyince… Bilirsin Ebola gibi bir şey zannettim.Walter: Ebola ?Jesse: Bağırsakların yüzünden popon dışarıya doğru kayıyor. Discovery Channel’da görmüştüm.Walter: Teşekkür ederim. Ebola’nın ne olduğunu biliyorum.

8) Ben bitti dediğimde biter. (Walter White)

9) Bak biraz haşin bir sevgiyle başlayayım. Siz ikiniz berbat meth satıcılarısınız. Nokta… (Saul Goodman)

10) Ot içmek, Doodles yemek ve mastürbasyon yapmak benim kitabımda plan olarak geçmiyor. (Walter White)Say my name ! Yo yo yo what up biatch !

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap