1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pokemon GO Pikachu Yakalama

Pokemon GO Pikachu Yakalama
0

Son günlerin en popüler oyunu şüphesiz Pokemon GO. Piyasaya çıkar çıkmaz, hatta birçok ülkede henüz resmi tanıtımı yapılmamış olmasına rağmen, inanılmaz bir ilgi gören oyunun kullanıcı sayısı, rekor rakamlara ulaşmış durumda. Sokağa çıktığınızda elinde telefonu ile pokemon avlamaya çalışan insanları rahatlıkla görebilirsiniz. Oyunun bu kadar ilgi çekici olması ise diğer sanal gerçeklik oyunlarının aksine oyun haritasının gerçek dünya oluşu. Yani oyunda kendi yaşadığınız mahallede, sokaklarda, park ve bahçelerde dolaşıyorsunuz. Oyunda başarıya ulaşmanın en kolay yolu ise çok yürümektir. Ne kadar çok dolaşırsanız o kadar çok pokemon bulur ve o kadar çok gelişirsiniz.

Pokemon Go Pikachu Yakalama Oyunda kullanıcıların birçoğu, pokemon çizgi filminin başkarakteri Pikachu’nun peşinde. Oyunun üreticileri de bunu düşünmüş olacak ki pokemonlar arasında Pikachu ile karşılaşmak oldukça zor görünüyor. Ancak bunun kolay bir yöntemi de yok değil.

Pikaçu nerede ve nasıl yakalanır?

Pikaçu Bulma ve YakalamaEğer Pikachu’ya kolay yoldan sahip olmak istiyorsanız, oyuna başladıktan sonra dikkatli olmanız gerek. Oyunda karşınıza ilk olarak 3 adet pokemon çıkacak. Bunlar; Bulbasaur, Charmander ve Squirtle. Bu pokemonlarla karşılaştığınızda onları avlamayın ve dolaşmaya devam edin. Karşınıza tekrar aynı üçlü çıkacak ve beraberinde Pikachu da olması lazım. Eğer yanlarında Pikachu yoksa yine onları avlamayın ve dolaşmaya devam edin. Bu şekilde tahminen 3 ya da 4. turda Pikachu karşınıza çıkacaktır. Burada sizin şansınıza göre daha çabuk da çıkabilir daha geç de çıkabilir. Ancak Pikachu’ya sahip olmak istiyorsanız sabırla onu aramanız gerekmekte.

Videoyu izleyerek pikaçuyu nasıl bulunur ve yakalanır görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap