1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pokemon GO En Güçlü Pokemon Hangisi?

Pokemon GO En Güçlü Pokemon Hangisi?
0

Evet Pokemon GO farkındayız ki son zamanların en Fenomen en sevilen en ilginç oyunlarından biri. Yıllar önce ilk karşımıza çizgi film olarak çıkan Pokemon şimdi ise muhteşem bir dönüş yaparak Pokemon GO olarak karşımıza çıkış yaptı.

Birbirinden farklı Pokemonlarla karşımızda olan Pokemon go en güçlü pokemonu hangisi derseniz size birden fazla Pokemon sayabilirim. İçlerinden sizin için en güçlüsü hangisiz siz karar verin.

Pokemon GO En Güçlü Pokemon

En Güçlü Pokemon

İlk Pokemon Mewtwo, fosil DNA’sından yaratılmıştır. Roket Takımı olan Giovanni’nin tüm dünyaya sahip olabilme isteği üzerine en güçlü Pokemon karakterini yaratmak isteği üzerine yaratılmıştır. Arceus, üzerine verilen her plaka ile farklı tip Pokemona dönüşür. Mew, bütün Pokemonların atası olduğu düşünülüyor. Gizemli psişik tipi efsanevi bir Pokémondur. Rayquaza, hava ve ejderha Pokemon’u dur. Kyurem, rakibine saldırdığı zaman saldırıyı engelleyecek tüm güçleri yok edecek güze sahiptir.

En Güçlü Pokemonlar

Lugia, efsanevi bir su pokemonudur. Ho-Oh, ateş pokemonudur başında tacı bulunur ve çok büyük bir Anka kuşu şeklindedir. Karanlık yerlerde parlaklığıyla dikkat çeker. Giratina, en korkunç pokemon olarak bilinir. Deoxys, yaratık pokemondur ve uzaydan gelmiştir. DNA’sını kolayca değiştirebilir ve beyni aslında göğsünde bulunan cam oluşumdadır. Charizard, efsane değildir yalnız en güçlü ateş pokemonudur. Evet yukarda sıraladığımız gibi dünyanın en güçlü pokemonlarını sırasıyla sizlerle. Ayrıca Oyun Konsolu kanalının hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz.

En Güçlü 5 Pokemon

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap