1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pokemon Nasıl Yakalanır?

Pokemon Nasıl Yakalanır?
0

Efsane oyunlardan biri olan pokemonların sizlere nasıl yakalandığını anlatacağız. Artık pokemonlar herkesin hayatına girmiş bulunmaktadır. Herkes pokemonlar hakkında birçok şeyi merak etmektedirler. Ülkemizde de herkes pokemonları konuşmaktadırlar. En son doksanlı yıllarda çocukları etkilemiştir.

 Pokemon GO – Pokemon Yakalama

Pokemon Yakalama

Şimdiyse gerçek hayatla birleşmiş bulunmaktadır. Pokemonlar nasıl yakalanır diye sorarsanız oyun başlangıcında etrafınızda farklı üç adet pokemon çıkacaktır. Bu pokemonların isimleri Charmender, Sguirtle ve Bulbasour adlı pokemonlardan oluşmaktadır. Bu isimlerden bir tanesini hemen yakalamanız mümkündür. Pokemon günümüzde en çok indirilen oyunlardan bir tanesi haline gelmiştir. Ayrıca bu Pokemon oyunu günümüzde Fenomen haline de gelmiştir. Oyunda Pokemon yakalamak için beş dakikada bir karşınıza Pokemonlar çıkacak ama bu Pokemonları yakalamayınız. Sonra karşınıza pikachu çıkacaktır. Bu Pokemon oyununda yapmanız gereken mutlaka pikachunun gelebilmesini sağlamanızdır. Sadece yapmanız gereken tek şey yürümenizdir.

Daha sonra haritanızdaki konuma Pokemonun yaklaşıp yaklaşmadığı konusunda sizlerin telefonuna titreşim olarak bildirim gelecektir. Sonrasında ise telefonunuzun kamerası ile açıya girmesini sağlayacaksınız. Karşınızdaki Pokemona Poke topu fırlatmalısınız. İşte bu şekilde pokemon yakalamış olacaksınız. Pokemonlar nasıl yakalanır hakkında daha detylı bilgiler almak isterseniz sitemize mutlaka giriniz. Sitemizde Pokemon oyundaki Pokemonların nasıl yakalandığı konusunda videoları da izleyebilir ve daha detaylı bir şekilde bu oyunu öğrenebilirsiniz. Birçok kişi sitemize girerek pokemonun nasıl yakalandığını öğrenmek için sitemizde bulunan videoları izlemişlerdir.

 

Pokemon Yakalama Videolu Anlatım

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap