1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Kafa Topu Oyunu Bedava Çarlar

Kafa Topu Oyunu Bedava Çarlar
3

Tamamen Türk yapımı bir yerli oyun olan Kafa Topu, birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilen ve indirilen bir oyun türü. Oyunun hem offline hem de online olarak oynanması da bir artısı olabilir.

Online Kafa Topu Oyunu Bedava Çar

İki kullanıcı tarafından internet sayesinde karşılıklı olarak oynayabileceği, çeşitli özel güçler kullanabileceğiniz, emojiler gönderebileceğiniz bir oyun Kafa Topu oyunu. Ayrıca topladığınız paralarla maskeler, kafalar, aksesuarlar almanız mümkün.

Kafa Topu oyununu oynayabilmeniz için ilk yapmanız gereken iş her iki platformdan (Android-Ios) birisinden indirerek ücretsiz bir şekilde üye olmak geliyor. Üye olduktan sonra arkadaşlarınızı ekleyip karşılıklı olarak oynayabilir veya bir klana katılabilirsiniz.

Online Kafa Topu Hesapları

Fakat bu üyelik vs işleri sizi sıkıyorsa internet sitemizden ücretsiz bir şekilde çarlar alarak oyuna başlayabilirsiniz. Daha önceden bu oyunu indirip fakat daha sonra farklı nedenlerden dolayı oyuna ara veren kullanıcılar çarlarını boşa gitmemesi için veriyorlar. Siz de hiç beklemeden oyuna başlamak istiyorsanız hemen ücretsiz çarları kullanın.

Kafa Topu Bedava Çar

Daimi olarak oynanan ve çok fazla sıkılan bulunmadığı için hesap sayısı bu anlamda az oluyor. İnternette bulmuş olduğunuz çarlar boş, aksesuarsız hesaplar olması muhtemel. Aşağıdaki bilgileri kontrol etmedik, çalışmayan varsa yorum olarak belirtirseniz değiştirebiliriz. Çalışanların da şifresini değişmezseniz herkes tarafından oynanmasını sağlayabilirsiniz.

Çarın Adı  : albanvde

Şifresi : volkanfb91

Kafa Topu Bedava Çarın E-postası : volkanfb1991vde@gmail.com


Çarın Adı  : frezandor

Şifresi : 1875642656

E-postası : frezandor110@hotmail.com


Bedava    Çarın Adı  : cROnaldinho

Şifresi : 053901675234

E-postası : cronaldinhod_34@hotmail.com

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. hepsi yanlış kardeş bazıları kullanıcı adı yanlış dedi 1 tanesinin de şifresi yanlış bana verebileceiğiniz guzel hesap varmı ya çok ihtiyacım var ?

  2. 7 yıl önce

    hepsinin isimleri yanlis diyor

  3. Admin be alamaim bana hesap gonder ne olur lutfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir