1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Android Bilgi Yarışması Oyunları

Android Bilgi Yarışması Oyunları
0

Android mobil işletim sistemi hayatımıza çok hızlı bir giriş yaptı ve diğer mobil işletim sistemlerini kısa süre içerisinde geride bırakarak pazar payının büyük bir oranını eline geçirdi. Bununla birlikte mobil uygulama geliştiricileri bu durumdan faydalanarak her geçen gün android için yeni oyunlar ve uygulamlar geliştirmeye başladılar.Google Play markette en çok indirilen ve güzel yorumlar alan android bilgi yarışması oyunlarını sizler için listeledim. Çünkü kaliteli uygulamaların yanında virüs içeren çok kullanışsız uygulamalar da mevcut. En azından bu yazıyı okursanız kaliteli olan oyunların ayrımına varabilirsiniz.

Bilgi Yarışması Android

Bilgi Yarışı

Bilgi Yarışı oyunu ile hem keyifli vakit geçirebilir hem de bir çok kategorideki bilgiler açısından kendinizi test edebilirsiniz. Uygulamada bulunan kategoriler şu şekilde; Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür Sanat, Spor, Edebiyat, Müzik, Magazin, Sinema ve Çocuk.

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.mobilecraft.bilgiyarisi

Bilgi Yarışması

Çevrimiçi şekilde farklı rakiplerle kapışabileceğiniz harika bir oyun. Genel kültür bilgilerinizin yanısıra hızlı da olmalısınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.conceptfactory.bilgiyarismasi

Milyoner Bilgi Yarışması

Kim Milyoner Olmak İster Oyunu Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya benzeyen bir oyun, android için uyarlanmış. Tasarım ve konsept açısından çok benziyor, bu oyunu da çok seveceksiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.traysgame.kimmilyonerolmakister

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap