1. Ana Sayfa
  2. Genel

Facebook Arkadaşlık Günü Videosu Nasıl Yapılır?

Facebook Arkadaşlık Günü Videosu Nasıl Yapılır?
1

Geçtiğimiz günlerde Facebook’a giren kişiler arkadaşlık günü videosu etkinliğiyle karşı karşıya kaldı. Facebook yönetiminin şimdiye kadar hiç yapmadığı bu etkinliği bu gün yapmasının da önemli bir nedeni bulunuyor. 2 Şubatta 12. yaşına giren Facebook, bu günü kullanıcılarına özel bir videoyla hatırlatmak istedi.

Arkadaşlık günü videosu nedir?

Arkadaşlığın önemini vurgulamak, akıp geçen zamanın değerini anlamamızı sağlaması bu  etkinliğin asıl amacı. Yaptığı bu yenilikle özel bir gün oluşturan siteyi tebrik ederek Facebook Arkadaşlık Günü Videosu Nasıl Yapılır onu anlatalım.

Facebook Arkadaşlık Günü Videosu

Arkadaşlık Günü Videosu Yapma

Öncelikle bu videoyu yapabilmeniz için bir facebook hesabına ihtiyacınız bulunuyor. Tabi bununla yeterli kalmıyor yeterli sayıda arkadaşınız ve geçmişiniz de olması gerekiyor. Sizin hakkınızda yeterli içerik sağlanamıyorsa “Üzgünüz, sana bir video yapmak için yeterli içeriğimiz yok” tarzında uyarı verecektir. Ben yıllanmış daimi bir Facebook üyesi olduğunuzu düşünerek şunları yapmanız halinde kolayca yapabileceğinizden eminim :)

  1. Facebook sitesine giriş yapın.
  2. Bu linke tıklayarak arkadaşlık videosu yapma sayfasını açın.
  3. Fotoğraf sayılarınız yeterliyse zaten gerekli işlemleri yaparak videonuzu oluşturun.

Youtube’da gördüğüm bir örnek;

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. ya ben günün vidosunu yapamıyorum yardım edermisiniz lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir