1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Clash Royale En İyi Kart Destesi – Saldırısı

Clash Royale En İyi Kart Destesi – Saldırısı
2

Clash Royale oyunu Supercell’in son zamanlarda çıkardığın güzel oyunlardan bir tanesidir. Daha önce yaptığımız incelemeleri Clash Royale Nedir? Nasıl Oynanır? konusunda işlemiştik. O günden bu yana oynamaya devam ettiğimiz oyunun birkaç noktasını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Arenalara göre saldırılar yapılan ve arena seviyesi arttıkça rakiplerin zorlaştığı oyunda kartlarınızı rakibinize göre oynamanız sizi galibiyete götüren en önemli adım olmaktadır.

Clash Royale Kart Desteleri

Oyunda 3 çeşit kart destesi ayarlayıp, istediğinizle savaşa katılabiliyorsunuz. Ben genelikle bunları maliyete göre planlıyorum ve hızlı bir saldırı yapmak istiyorsam ortalama maliyeti düşük kartları seçiyorum. Düşük seviye hesaplarda kullanabileceğiniz en iyi kartlar dev, minyonlar, iskelet ordusu, cadı ve ejder olmaktadır. Yanlarına ise düşük maliyetli sayıca çok olan iskeletler,goblinler gibi kartları koyuyorum ki ani saldırılarda hızlıca askerler çıkartabileyim. Favori kartım ise ejder ve prens olmakta. Prens oldukça hızlı ve hasarı büyük bir kart olduğu için genellikle savaşın asıl yaşandığı taraf değilde diğer cepheden saldırıyorum ve taç kulesine epey hasar aldırıyorum yada temizliyorum. Farklı stratejiler kullabileceğiniz en iyi kart destelerini aşağıda paylaşıyorum. 1. resim benim kullandığım, diğerleri ise yabancı oyunculardan toparladığım kart desteleri. Seviyem biraz düşük olduğu ve bedava çar bulamadığım için bu şekilde oynamaya devam ediyorum.

En İyi Clash Royale Kart Destesi

Bunlarda yabancı forumlardan topladığım ve hoşuma giden desteler…

Clash Royale Kart Destesi Clash Royale

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Insalah olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir